دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲

«رئیس حوزه هنری» در حاشیه دیدار از نمایشگاه «فلسطین تنها نیست» :

هنرمندان با اقدام هنری و حضور به موقع خود بار دیگر به همه جهانیان یادآور شدند که به معنای واقعی کلمه فلسطین تنها نیست

محمدمهدی دادمان در مراسم اختتامیه «هفته هنر انقلاب اسلامی»

سینماپرس: محمدمهدی دادمان گفت: هنرمندان ۶۶ کشور با آثارشان در مسابقه بین‌المللی «فلسطین تنها نیست» به عنوان نماینده ملت خود حضور یافتند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت و برابر ظلم ایستادگی کردند.

به گزارش سینماپرس، به گزارش سینماپرس، محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در حاشیه دیدار از نمایشگاه گزیده آثار مسابقه بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» گفت: امروز توفیق داشتم از نمایشگاه کارتون، گرافیک و پوستر «فلسطین تنها نیست» بازدید کنم. آنچه که در این نمایشگاه شاهد آن هستیم و موجب افتخار و غرور و امیدواری است، حضور کیفی و هنرمندانه نمایندگانی از ۶۶ کشور جهان با آثار هنری شان است. همان طور که همه می‌دانند نقشه شوم عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس و سازش با آن از سوی اتاق‌های فکر صهیونیستی و آمریکایی طراحی شده است که در پی آن برخی دولت‌های ذلیل منطقه با پذیرش طرح سازش در پیشروی آن مشارکت کردند. خیانت دولت‌های مذکور از یاد و خاطر مردم منطقه و تمامی آزادی‌خواهان و مدافعان مظلومین نخواهد رفت.

وی بیان کرد: هنرمندان ۶۶ کشور جهان با آثار خود در این مسابقه بین‌المللی، به عنوان نماینده ملت خود حضور یافتند و از مردم مظلوم فلسطین حمایت و برابر ظلم ایستادگی کردند. هنرمندان، فطرت پاک و پرطراوت هر جامعه‌ای هستند که با اقدام هنری و حضور به موقع خود بار دیگر به همه جهانیان یادآور شدند که به معنای واقعی کلمه فلسطین تنها نیست.

رئیس حوزه هنری، فلسطین را مساله اول جهان اسلام و منطقه دانست و گفت: ان‌شاءالله فلسطین به زودی به صورت کامل و برای همیشه از چنگال ظالمان آزاد خواهد شد. جشن آزادی فلسطین از سوی مردم آن و تمامی آزادی‌خواهان جهان به فضل الهی و به مجاهدت همه جهادگران و مدافعین مظلومان عالم به زودی برپا می‌شود.

بیش از ۳۰۰۰ اثر از ۶۶ کشور در مسابقه بین‌المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر «فلسطین تنها نیست» شرکت کردند که نمایشگاه گزیده‌ای از این آثار در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است. همچنین علاقه‌مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند می‌توانند آثار را در فضای مجازی و با مراجعه به سایت «ایران کارتون» تماشا کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.