یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹

بعد از طی دوران نقاهت؛

اکبر عبدی به سریال «روزهای آبی» بازگشت

اکبر عبدی

سینماپرس: با بهبود حال اکبر عبدی و طی کردن دوره نقاهت بعد از بیماری کرونا، این هنرمند دوباره به صحنه ضبط سریال «روزهای آبی» بازگشت.

به گزارش سینماپرس، اکبر عبدی، از مدتی پیش به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری و تحت درمان بود و حضورش در پروژه تلویزیونی «روزهای آبی» با وقفه مواجه شد. حالا با بهبودی کامل، عوامل این سریال تلویزیونی از چند روز پیش شاهد حضور دوباره این چهره محبوب هنری در صحنه تولید سریال «روزهای آبی» هستند.

«روزهای آبی» به تهیه‌کنندگی پرویز امیری و کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی، عنوان سریال جدیدی است که در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای برای پخش از شبکه ۵ سیما در بهار ۱۴۰۰ در حال تولید است.

این سریال به داستان زندگی خانواده‌ای اختصاص دارد که به دلیل قرار گرفتن در شرایط سخت مالی و اقتصادی، مجبور می‌شوند تا در روستای مادری‌شان در شمال کشور ساکن شوند و این سرآغار یک داستان جذاب و شیرین می‌شود.

سریال «روزهای آبی» با بازیگری ویدا جوان، سامان صفاری، نادر سلیمانی، امیر غفارمنش، علی سلیمانی، مهران رجبی، رامین ناصر نصیر، علیرضا جلالی تبار، افشین سنگ چاپ، کیوان ساکت اف، مجید پتکی، مهسا غفوری، مرتضی زارع، عاطفه چوپانی، مجید شهریاری، پرهام موحدی، پریا مهدوی، امین علی شهسواری و با هنرمندی اکبر عبدی، فریبا متخصص و ایرج نوذری تولید می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.