شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸

با صدور اطلاعیه‌ای عمومی؛

«حوزه هنری» تغییر کاربری و تعطیلی سالن‌های سینمایی وابسته به خود را تکذیب کرد!

سالن سینما

سینماپرس: در پی انتشار اخباری درباره تغییر کاربری سینمای متعلق به حوزه هنری، این نهاد این موضوع را تکذیب کرد.

به گزارش سینماپرس، در پی انتشار اخباری درباره تغییر کاربری سینمای متعلق به حوزه هنری، این نهاد در اطلاعیه‌ای این موضوع را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: «در پی انتشار برخی اخبار غیررسمی درباره تغییر کاربری سینمای متعلق به حوزه هنری، بدین وسیله این اخبار تکذیب و اعلام می‌شود هیچ‌گونه درخواستی از سوی حوزه هنری برای تغییر کاربری سینمایی ارائه نشده است. بلکه به عکس موسسه «بهمن سبز» به عنوان بازوی سینماداری این نهاد با بازسازی و توسعه بیش از ۳۰ سینمای ماندگار به احیای این هنر کمک کرده است.

حوزه هنری همانگونه که طی یک سال گذشته با روشن نگه داشتن چراغ سینماهای خود در سخت‌ترین شرایط علیرغم تعطیلی سینماهای بخش خصوصی، عدم توقف چرخه اکران با تأمین و پخش فیلم‌های جدید، اقدامات صنفی بسیار با مکاتبات و طرح مطالبات سینماداران در جلب حمایت دولت و ستاد ملی کرونا برای بازگشایی و تغییر گروه شغلی سینما، تسویه دیون صاحبان فیلم‌ها از فروش سال گذشته، نمایش عمومی فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» برای تزریق روح تازه به سینما و زمینه‌سازی و میزبانی خود با ۲۵ سینما در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر نشان داد احیای سینما از اولویت‌های مهم این نهاد فرهنگی است، در ادامه نیز تلاش خود را برای بازگشت رونق به سینما خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.