چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

توسط کانون پرورش فکری صورت می‌گیرد؛

برگزاری کارگاه‌های مجازی برای کودکان با نیازهای ویژه

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

سینماپرس: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهار کارگاه مجازی برای کودکان با نیازهای ویژه در فصل بهار ۱۴۰۰ برگزار می‌کند.

به گزارش سینماپرس، کارگاه‌های قصه‌گویی، کاردستی، نقاشی و اریگامی برای کودکان دارای آسیب ‌بینایی و شنوایی، جسمی حرکتی، ذهنی و اُتیسم طراحی شده است.

در کارگاه «قصه‌گویی»، کودکان دارای نیازهای ویژه از طریق قصه و قصه‌گویی با مفاهیم زندگی و دینی آشنا می‌شوند.

بر همین اساس در کارگاه «اریگامی» (هنر تا زدن با اندیشه)، هنرجویان با تا زدن کاغذها و بدون استفاده از وسیله دیگری شکل‌های جدیدی خلق می‌کنند.

کودکان در کارگاه «کاردستی» با حجم‌ها و ابزار آشنا می‌شوند. همچنین از آن‌ها به عنوان وسیله کاربردی در تهیه کاردستی استفاده کرده و انواع ساخت‌های تزیینی را با توجه به پرورش خلاقیت و قدرت توانایی دست و تمرکز درست می‌کنند.

کارگاه «نقاشی» به کودکان با نیازهای ویژه کمک می‌کند تا هر آنچه را که در ذهن دارند، از طریق خلق آثاری ماندگار، بیان کنند.

بر اساس این خبر این کارگاه‌ها با حضور مدرسان باتجربه‌ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سطح مقدماتی برای گروه سنی «نوخوان» و «نونهال» (۷ تا ۱۱ سال) برگزار می‌شود.

ثبت‌نام در این کارگاه‌ها از روز ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ آغاز شده است و تا ۲۱ اسفند ادامه دارد و زمان شروع کارگاه‌ها ۲۱ فروردین سال ۱۴۰۰ تعیین شده است.

یادآوری می‌شود جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان به همراه اسامی مدرسان در پایگاه مجازی کانون به نشانی kpf.ir در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.