یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

جشنواره اسباب‌بازی کانون برگزار می‌کند؛

نشست «برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه‌ای در صنعت اسباب‌بازی»

اسباب‌بازی

سینماپرس: چهارمین نشست علمی جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بررسی «برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه‌ای در صنعت اسباب‌بازی (صادرات)» می‌پردازد.

به گزارش سینماپرس، این نشست تخصصی ساعت ۹ تا ۱۲ روز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ در قالب وبینار با حضور سخنرانانی از ایران و فرانسه برگزار خواهد شد.

نشست «برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه‌ای در صنعت اسباب‌بازی»

«بدرالدین احمدی» پژوهش‌گر و مربی آموزشی دانشگاه تربیت مدرس، «مهرداد بیات» استاد مدیریت صنعتی، حسن سیرانی مدرس دانشگاه و مدیرعامل شرکت‌های ماتی‌لوس و «آیدین مهدی‌زاده» مدرس دانشگاه و پژوهش‌گر حوزه اسباب‌بازی از جمله سخنرانان این نشست هستند.
همچنین «روبرتو فراگا» طراح بازی‌های رومیزی از کشور فرانسه در نشست «برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه‌ای در صنعت اسباب‌بازی (صادرات)» سخنرانی می‌کند.
«مونا آقایان» کارشناس ارشد ارتباط تصویری و پژوهش‌گر هنر نیز به عنوان مهمان در این نشست سخن خواهد گفت.
علاقه‌مندان برای شرکت در نشست علمی «برندینگ و بازارسازی جهانی و منطقه‌ای در صنعت اسباب‌بازی (صادرات)» می‌توانند از طریق پایگاه جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir اقدام کنند.
یادآوری می‌شود ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «آینده را باید ساخت» به صورت مجازی در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.