دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛

برگزاری بزرگداشت «امیر لطفیان» در جشنواره فیلم کوتاه تهران

بزرگداشت امیر لطفیان در جشنواره فیلم کوتاه تهران

سینماپرس: سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به پاس سال‌ها تلاش و زحمت صادقانه، از امیر لطفیان عکاس، کارگردان و مستندساز پیشکسوت تقدیر می‌کند.

به گزارش سینماپرس، از تلاش‌ها و زحمات امیر لطفیان پیشکسوت سینمای ایران در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تقدیر می‌شود.  

امیر لطفیان متولد ۱۳۳۹ در همدان عکاس و فیلمساز پیشکسوت سینمای ایران است. وی موسس جشنواره پویانمایی تهران است و مدیریت اجرایی ۴ دوره از این رویداد را برعهده داشته است. ساخت برنامه‌های تلویزیونی «سینما۴»، «سینما یک»، «مستند ۴» و برگزاری مراسم‌های بزرگداشت متعدد، مدیر مسئولی نشریه تخصصی فیلم کوتاه و معاونت تولید انجمن سینمای جوانان ایران نیز از دیگر سوابق درخشان اوست. این هنرمند همچنین کارگردانی فیلم «تشنه نور»، مستند «سپیده عشق» با موضوع ارتحال امام خمینی (ره)، مستند «بم» درباره زلزله بم و فیلمبرداری فیلم «عبدوک» و… را در کارنامه کاری خود دارد.  

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ صورت می‌گیرد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد. اخبار و اطلاعات جشنواره در سایت www. iycs. ir قابل دسترس است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.