سه‌شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴

پیام وزیر ارشاد به جشنواره «سینماحقیقت»؛

صالحی: حضور چشمگیر بانوان هنرمند در دوره پیش رو، نشان از قوام‌یافتگی این رویداد فرهنگی و اهمیت آن نزد سینماگران دارد!

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سیزدهمین جشنواره سینماحقیقت

سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی برای جشنواره «سینماحقیقت» آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش سینماپرس، در نخستین روز از برگزاری آنلاین جشنواره «سینماحقیقت» سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پیامی برای این دوره از جشنواره آرزوی موفقیت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

سینمای مستند زبان بی لکنت و تصویر بی‌پیرایه درک و فهم والای هنرمندان تیزبین ایران اسلامی است. نگاه ارزشمند دغدغه‌مند و جستجوگر دوربین مستندسازان، در سال‌های اخیر جایگاه واقعی خود را نزد اهالی اندیشه و خرد یافته و اکنون از اعتبار و علاقه‌مندی افزون‌تری نزد مردمان هنردوست این مرز و بوم برخوردار است. چنانکه چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» را نقطه تلاقی بینش شهروند حقیقت‌جو و کوشش هنرمند حقیقت‌بین می‌یابیم.

افزایش مشارکت مستندسازان در جشنواره امسال، به ویژه حضور چشمگیر بانوان هنرمند در دوره پیش رو، نشان از قوام‌یافتگی این رویداد فرهنگی و اهمیت آن نزد سینماگران دارد. همچنین بیانگر فراهم آمدن فضای مساعد برای تبلور خلاقیت و توانمندی‌های زنان هنرمند این سرزمین است.

امید که با وجود همه نگرانی‌ها و سختی‌های روزگار کرونازده امروز، برگزاری موفق جشنواره امسال، نوری به فردایمان بتاباند و پنجره‌ای به افق‌های نو بگشاید.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.