جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

شبکه مستند؛

بررسی مستندهای جشنواره «سینماحقیقت» در «نردبان» تلویزیون

شبکه مستند

سینماپرس: جدیدترین قسمت از برنامه «نردبان» به مناسبت برگزاری جشنواره «سینماحقیقت» گفتگویی با اعضای هیات انتخاب دارد و تعدادی از مستندهای این جشنواره را بررسی می کند.

به گزارش سینماپرس، بیست و دومین قسمت از فصل جدید برنامه تلویزیونی «نردبان» جمعه ۲۱ آذر روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

در این قسمت از «نردبان» که ویژه برنامه‌ای برای چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» است، اعضای هیات انتخاب بخش کوتاه این جشنواره مهمان برنامه هستند. امیر اصانلو، فخرالدین سیدی و الهام اسدی از اعضای هیات انتخاب چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» درباره ملاک‌های انتخاب خود و مستندهایی که به جشنواره راه پیدا نکردند، سخن می‌گویند.

همچنین تعدادی از مستندسازانی که آثارشان به جشنواره راه پیدا کرده است با حضور در «نردبان» و گفتگو با حامد شکیبانیا مجری برنامه از سوژه‌ فیلمسازی خود می‌گویند.

مهدی شامحمدی کارگردان مستند «هجده هزارپا»، علیرضا دهقان کارگردان مستند «ایساتیس» و سینا حسین‌پور کارگردان مستند «داغ قره باغ» درباره آثار خود که در این جشنواره حضور دارد، صحبت می کنند.

«نردبان» مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که تلاش می‌کند به فیلم و عکس مستند با نگاهی تخصصی توجه کند. این برنامه با اجرای محمد (حامد) شکیبانیا، کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر احمدپور و فاطمه بوربور با آیتم‌هایی مختلف جمعه‌ها ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.