شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

با کارگردانی حمیدرضا نعیمی؛

«روز به‌خیر آقای وزیر» در تئاترشهر به روی صحنه می رود

تله تئاتر

سینماپرس: نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» به‌زودی با کارگردانی حمیدرضا نعیمی روی صحنه می‌رود.

به گزارش سینماپرس، حمیدرضا نعیمی، در تازه‌ترین اثر خود قصد دارد نمایش کمدی «گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر» را در سالن اصلی تئاترشهر روی صحنه ببرد.     

این نمایش کمدی داستان مردی است که برای منسب وزارت دارایی انتخاب می‌شود. او می‌داند بسیاری‌ از مسؤلان و سازمان‌ها در فساد، اختلاس و پولشویی گسترده‌ی کشور دست دارند. پس اعلام می‌کند که بی‌هیچ ملاحظه‌ای قصد پاک‌سازی و اصلاحات دارد. از همین رو دیگران با تهدید، تطمیع و تزویر سعی می‌کنند او را از خواسته و هدف‌ش دور کنند، اما او با عزمی راسخ قصد دارد مفسدان را مجازات کند. وزیر دارایی، با موانع و کارشکنی‌هایی که در طول مبارزه مواجه می‌شود، در می‌یابد ریشه‌ی این فسادهای گسترده به جای دیگری بازمی‌گردد، پس با اختیارات تامی که از سوی رئیس‌جمهور دریافت کرده همه را غافل‌گیر می‌کند.

نعیمی و گروه تئاتر شایا قصد داشتند در فروردین و اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نمایش فردریک را در سالن اصلی تئاترشهر به روی صحنه ببرند که با وجود آماده‌سازی دکور، لباس، موسیقی و کسب مجوز از شورای نظارت و ارزشیابی، اجرای این نمایش به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. اکنون حمیدرضا نعیمی می‌خواهد با تولید و اجرای این نمایش کمدی، گامی بزرگ برای بهبود وضعیت موجود بردارد.

سایر بازیگران و عوامل نمایش کمدی گُرگاس، یا روز به‌خیر آقای وزیر به‌زودی معرفی می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.