شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

سریال «بیگانه‌ای با من است» از امشب در شبکه دو سیما؛

پخش آخرین هنرنمایی مرحوم «پرویز پورحسینی» در قاب تلویزیون

چنگیز جلیلوند؛ پرویز پورحسینی

سینماپرس: مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و آرش معیریان و تهیه کنندگی بهروز مفید از امشب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماپرس، سریال «بیگانه‌ای با من است» به عنوان آخرین حضور تلویزیونی زنده‌یاد پرویز پورحسینی از امشب (شنبه ۱۵ آذرماه) پس از سریال  «از سرنوشت» روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

زنده‌یاد پورحسینی حدود سه ماه پیش در این سریال به کارگردانی احمد امینی و آرش معیریان و تهیه‌کنندگی بهروز مفید بازی کرده بود.

پیش از این دو فصل از این سریال روانه آنتن شد، آرش معیریان کارگردانی فصل دو و  احمد امینی کارگردانی فصل یک این سریال را به عهده داشتند. داستان «بیگانه ای با من است» به نویسندگی فروغ فروهیده درباره نساء با بازی شبنم قلی خانی است. او که دختریست از طبقه پایین جامعه با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می شود. این جابه جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است داستان پر فراز و نشیب این سریال  را رقم می زند.

از بازیگران فصل اول این سریال می توان به: شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه، ونوس کانلی و ... اشاره کرد.

«بیگانه ای با من است» درامی خانوادگی است که برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید شده است. تصاویر فوق مربوط به آخرین نقش‌آفرینی زنده‌یاد پرویز پورحسینی در این سریال است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.