چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

تهیه کننده سریال «ناجورها»:

به شمال کشور خواهیم رفت و شهری می رویم که از نظر شیوع کرونا وضعیت بهتری داشته باشد

ایرج محمدی تهیه کننده

سینماپرس: تهیه کننده سریال «ناجورها» گفت: تصویربرداری این سریال را از شمال کشور و شهری که شیوع کرونا در آنجا کمتر باشد آغاز خواهیم کرد.

به گزارش سینماپرس، «ایرج محمدی» تهیه کننده سریال «ناجورها»  در گفت و گو با فارس، گفت: این روزها مشغول نگارش متن ها و انتخاب بازیگران این سریال هستیم و هیچ کدام از بازیگرها هنوز قطعی نشده و قرارداد نبسته اند.

وی ادامه داد: امیدوارم امسال بتوانیم تولید را شروع کنیم و همه چیز به شرایط کرونایی بستگی دارد. چند قسمت ابتدایی سریال در خارج از تهران ضبط می شود و می توانیم در شرایط بهتری کار کنیم.

تهیه کننده سریال مانکن با اشاره به لوکیشن های سریال جدید خود، گفت: به احتمال فراوان به شمال کشور خواهیم رفت و شهری می رویم که از نظر شیوع کرونا وضعیت بهتری داشته باشد.

وی ادامه داد: به تازگی آقای اسعدیان به دلیل حضور همزمان در دو پروژه از سریال ما انصراف داد و به پروژه دیگری مشغول شد.

وی درباره اینکه کارگردان جدید باید مرحله پیش تولید زیادی را با گروه و عوامل بگذراند، نیز گفت: طبیعتا وقفه در زمان تولید ناجورها به دلیل طولانی بودن زمان پیش تولید و مشغول بودن همزمان آقای اسعدیان در سریال ما و کار دیگرشان بود. به همین دلیل آقای اسعدیان انصراف داده و آقای مسعود اطیابی را جایگزین آقای اسعدیان کردیم.

بابک کایدان نویسندگی این سریال را برای شبکه نمایش خانگی به عهده دارد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.