جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱

شبکه دو سیما؛

رضا فیاضی به «دست در دست» می‌رود

رضا فیاضی

سینماپرس: رضا فیاضی جمعه ۷ آذر بعد از گفتگوی ویژه خبری، مهمان برنامه «دست در دست» از شبکه دو سیما می‌شود.

به گزارش سینماپرس، رضا فیاضی بازیگر و هنرمند کشورمان همراه حاج رسول امین‌الرعایا مهمان برنامه «دست در دست» می‌شوند تا با سلمان فرخنده به گفتگو درباره همدلی و هم‌نوع دوستی در شرایط امروز جامعه بپردازند.  

حاج رسول امین‌الرعایا از یادگارهای دوران دفاع مقدس است که در گروهی جهادی به همراه خانواده و دوستانش علاوه بر تامین بسته‌های معیشتی و بهداشتی مداوم و توزیع در مناطق کمتر برخوردار، مدیریت چندین کارگاه تولید ماسک، گان و… همچنین ضدعفونی معابر را در دوران کرونا بر عهده دارد.  

همچنین مخاطبان برنامه «دست در دست» پای قصه کسی می‌نشینند که علاوه بر فعالیت‌های ذکر شده برای چند گرمخانه تهران، به تهیه غذا پرداخته و در بحث ازدواج و تهیه مسکن زوج‌های جوان بی‌بضاعت نیز فعال است.  

«دست در دست» تا کنون علاوه بر میزبانی از اهالی فرهنگ و هنر از جمله لاله اسکندری، سوگل طهماسبی، کاوه خداشناس، نصرالله مدقالچی، داود نماینده و… روایت‌گر داستان افرادی بوده که در این ایام به صورت ویژه‌ای به امدادرسانی به همنوع مشغول بوده‌اند.  

تیتراژ این برنامه را حامد فقیهی خوانده است و علاوه بر دعوت و گفتگو با چهره‌های حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، ورزشی، اجتماعی و… به پخش گزارش‌هایی از کمک همدلانه مردم به یکدیگر در سراسر ایران می‌پردازد.  

تهیه موشن‌هایی از شخصیت‌های تاثیرگذار و کسانی که در کار خیر پیش قدم بوده‌اند، برگزاری پویشی مردمی با محوریت ارسال داستان‌هایی با موضوع کرونا به صورت نوشته، فیلم، صدا و اهدای جوایز به آثار برگزیده از دیگر قسمت‌های این برنامه است.  

این برنامه کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.