چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛

ادای احترام جشنواره مقاومت به شهیده مدافع سلامت «مریم رحیمی»

مریم رحیمی

سینماپرس: سید احد میکاییل زاده، از ادای احترام شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به مقام شهیده مدافع سلامت، پرستار مریم رحیمی خبر داد.

به گزارش سینماپرس، سید احد میکاییل زاده، معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفت: با هدف تکریم از رشادت‌ها و فداکاری‌های کادر درمان در مواجه با بیماری کرونا و مقام شامخ شهدای جبهه سلامت، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به مقام شهیده مدافع سلامت، پرستار مریم رحیمی ادای احترام می‌کند.  

وی افزود: شهیده مریم رحیمی، پرستار ۲۷ساله بیمارستان شهید رجایی شیراز بود که در جبهه مقابله با کرونا، به مقام شهادت نائل شد.  

میکائیل زاده ادامه داد: حس مسئولیت‌پذیری و فداکاری این شهیده بزرگوار به حدی بود که حتی در شرایطی که ۷ ماهه باردار بود، همچنان در عرصه خدمت‌رسانی در بیمارستان فعالیت کرد تا در نهایت به فیض شهادت نائل شد.  

مریم رحیمی، پنجمین پرستاری است که در استان فارس بر اثر کرونا، به مقام شهادت رسید، فرزند این شهیده نیز گرچه به دنیا آمد اما تنها پس از چند ساعت بعد از تولد درگذشت.  

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع‌مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.