شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

«ابراهیم اصغری» در برنامه تلویزیونی «افق سینما»:

کار در سینمای دفاع مقدس اگر با علاقه و معرفت همراه نباشد، بسیار سخت و شکننده است

ابراهیم اصغری در مراسم تشییع پیکر مرحوم «محمد پورستار»

سینماپرس: اصغری تهیه کننده سینما، از تغییر نام فیلم سینمایی «شکار شکارچی» به «تک تیرانداز» خبر داد.

ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در برنامه تلویزیونی «افق سینما» از تغییر نام فیلم سینمایی «شکار شکارچی» به «تک تیرانداز» به کارگردانی علی غفاری خبر داد.

اصغری با اعلام این خبر گفت: حدود دو هفته از آغاز فیلمبرداری «تک تیرانداز» گذشته است و در نیمه راه تولید است.

وی در ادامه افزود: این فیلم برشی از حضور شهید عبدالرسول زرین تک تیرانداز قهرمان ایرانی در دفاع مقدس است و برخلاف فیلم تک تیرانداز آمریکایی، وجهه عرفانی و معرفتی تک تیرانداز ایرانی را به تصویر می‌کشد. کامبیز دیرباز در این فیلم سینمایی نقش شهید زرین را ایفا می‌کند.

او اظهار کرد: بخش زیادی از قصه «تک تیرانداز» در دل نیروهای دشمن تعریف می‌شود و به تاثیر حضور و مبارزه تک تیرانداز ایرانی در عقیم کردن عملیات‌های دشمن می‌پردازد. این فیلم سینمایی با حمایت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در حال تولید است.

اصغری در ادامه افزود: شهید زرین تک تیرانداز ایرانی از ۷۰۰ تا ۳۰۰۰ شلیک موفق داشته است و ویژگی اش نسبت به تک‌تیراندازهای جهان این است که بیش از اینکه به شلیک‌های موفقش افتخار کرده باشد، به انسان‌هایی که به آن‌ها شلیک نکرده است، می‌بالد.

این تهیه کننده سینما در پایان با اشاره به سختی‌های ساخت فیلم در حوزه دفاع مقدس گفت: کار در سینمای دفاع مقدس اگر با علاقه و معرفت همراه نباشد، بسیار سخت و شکننده است. دوستان بنده که از فرماندهان جنگ بودند و سر صحنه فیلم حضور داشتند اعتراف کردند که ساخت فیلم جنگی از خود جنگ سخت‌تر است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.