یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۵

با حکم عبدالعلی علی عسکری؛

«مجید آخوندی» رییس ستاد انتخابات ۱۴۰۰ رسانه ملی شد

مجید آخوندی

سینماپرس: رئیس رسانه ملی با صدور حکمی مجید آخوندی، معاون سیاسی سازمان را به ریاست ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما منصوب کرد.

به گزارش سینماپرس، مجید آخوندی معاون سیاسی سازمان صداوسیما به سمت ریاست ستاد انتخابات این سازمان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی‌شهر و روستا و اولین میان دوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شد.

عبدالعلی علی عسکری رئیس رسانه ملی در حکمی برای آخوندی، اطلاع رسانی به موقع، دقیق، صحیح و مستمر با رعایت اصل بی طرفی، تولید برنامه‌های متنوع و جذاب به منظور افزایش آگاهی عمومی و زمینه سازی مناسب برای حضور پرشور آحاد ملت ایران در پای صندوق‌های رای و برگزاری انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب اسلامی را از راهبردهای رسانه ملی برشمرد.

وی در این حکم انتظارات خود از این ستاد را اینگونه عنوان کرد که ضمن هدایت، ایجاد هماهنگی و بهره‌گیری بهینه از همه ظرفیت‌های سازمان در تحقق اهداف ترسیم شده، نظارت بر حسن اجرای این سیاست‌ها اهتمام جدی به عمل آید.

طبق حکم رئیس سازمان صداوسیما، مجید آخوندی می‌بایست نتایج ارزیابی‌ها و تحلیل‌های رویدادهای مرتبط با انتخابات، تصمیمات نهایی در مقاطع مختلف، اقدامات صورت گرفته و نتایج نظارت بر عملکرد بخش‌های مرتبط سازمان را به صورت متناوب به علی عسکری گزارش دهد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.