یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

به کارگردانی آرش اسحاقی؛

۶ نمایش برای مستند «خرامان» در جشنواره های خارجی

مستند خرامان

سینماپرس: فیلم مستند «خرامان» ساخته آرش اسحاقی در ۶ جشنواره فیلم نمایش داده می شود.

به گزارش سینماپرس، «خرامان» به کارگردانی آرش اسحاقی پس از حضور در جشنواره یاماگاتا توانست به جشنواره شفیلد، یکی دیگر از جشنواره‌های مستند جهان راه پیدا کند.

جشنواره فیلم مستند شفیلد از مهم‌ترین جشنواره سینمای مستند در بریتانیا است که به دلیل فراگیری بیماری کرونا با ۲ ماه تاخیر در پاییز برگزار خواهد شد.

همچنین در آبان ماه، فیلم «خرامان» در سی‌ونهمین دوره جشنواره ریلینگ شیکاگو نیز نمایش داده می‌شود و با ۹ مستند بلند دیگر رقابت می‌کند.

«خرامان» همچنین در کشورهای هنگ‌هنگ، تایوان، هیوستون در تگزاس و پورتلند آمریکا نیز نمایش داده می شود.

مستند «خرامان» که سال گذشته جایزه بهترین کارگردانی را از جشنواره یاماگاتای ژاپن دریافت کرد پیش از این نیز در جشنواره‌های نیواورلئان، یوتای آمریکا، بمبئی، لیبرال بنگلادش، سیدنی استرالیا روی پرده رفته است.

 فیلم «خرامان» از دهمین جشن مستقل سینمای مستند، جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد و نامزد بهترین فیلم بلند در بیستمین جشن بزرگ خانه سینما و نامزد بهترین مستند در دومین آکادمی سینما سینما بوده است.

از جمله عوامل این فیلم می توان به نویسنده، کارگردان و تدوینگر: آرش اسحاقی، تهیه کننده: طلا آزادروش، مدیر تولید: مونا شریفی، فیلمبردار: آریا آزادروش، صدابردار: علیرضا قناتی، صداگذار: گیسو آزادروش، پالایش رنگ: رضا تیموری، برگردان: حسن شریف‌الدین، زیرنویس: رضا تاری‌وردی، عکاس: میثاق همایونی، روابط عمومی: سپیده حیدرآبادی و پخش‌کننده: کمپانی ونرا فیلم اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.