دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

محمد کاسبی:

برایم مهم است که فیلمنامه چه می گوید و نقش من در آن اثر چه تاثیری بر کلیت قصه دارد

محمد کاسبی  درمراسم عصر خاطره با هنر مبارزه

سینماپرس: بازیگر سریال «خوش رکاب» گفت: شک نکنید من هیچ وقت در کاری که همه جوانبش را نسنجیده باشم بازی نمی‌کنم، وقتی در سریال «دادستان» حضور یافتم یعنی کارگردانی «مسعود ده نمکی» را قبول دارم و از سویی فیلمنامه برایم جذاب بوده است.

به گزارش سینماپرس، محمد کاسبی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «دادستان» به کارگردانی مسعود ده نمکی هستم، فعلا نزدیک به پنج جلسه جلوی دوربین رفته‌ام و هنوز کارم در این سریال ادامه دارد.  

وی در همین راستا ادامه داد: به گمانم حداقل تا پایان تابستان مشغول به بازی در پروژه «دادستان» باشم و غیر از آن کاری را قبول نکرده ام، در کل بازیگری نیستم که در هر کاری بازی کنم و کارنامه کاری‌ام نشان داده که زیاد اهل پرکار بودن نیستم.  

فیلمنامه سریال «دادستان» ده نمکی برایم بسیار جذاب است

بازیگر سریال «سه در چهار» درباره دلیل حضورش در سریال مسعود ده نمکی اضافه کرد: من در طی سالهای سال فعالیت هر دو سال یکبار بازی می‌کنم، برایم مهم است که فیلمنامه چه می گوید و نقش من در آن اثر چه تاثیری بر کلیت قصه دارد، در «دادستان» هم با توجه به همین وسواس حضور پیدا کردم.  

وی در همکاری با ده نمکی اضافه کرد: شک نکنید من هیچ وقت در کاری که همه جوانبش را نسنجیده باشم بازی نمی‌کنم، وقتی در سریال «دادستان» حضور یافتم یعنی کارگردانی «مسعود ده نمکی» را قبول دارم و از سویی فیلمنامه برایم جذاب بوده است.  

فیلمنامه سریال «دادستان» ده نمکی برایم بسیار جذاب است

بازیگر سریال «دادستان» با اشاره به کیفیت خوب این اثر اذعان کرد: پروژه دادستان کلیتی قابل قبول است و تا آنجایی که من حضور داشتم اثر با دقت خوبی جلوی دوربین رفته و تولید می شود. در کل امیدوارم که ماحصل تلاش تمامی گروه برای مخاطبان جذاب باشد.  

وی درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پشت صحنه سریال «دادستان» اذعان کرد: خوشبختانه تمامی عوامل در پشت صحنه از ماسک استفاده می کنند و همواره از مواد ضد عفونی استفاده می‌شود، همه چیز در پشت صحنه این سریال رعایت شده و ریسک ابتلا به کمترین حالت ممکن رسیده است.  

فیلمنامه سریال «دادستان» ده نمکی برایم بسیار جذاب است

بازیگر سریال «خوش رکاب» بازیگری در دوران کرونا را سخت دانست و خاطرنشان کرد: این نکته را باید متذکر شوم که هرچند تمامی نکات بهداشتی هم در یک اثر رعایت شود اما بازیگران در نهایت مجبورند در فواصل نزدیک و بدون ماسک بازی کنند، گاها پیش می آید که در یک اتاق بسیار کوچک چندین بازیگر حضور دارند پس نمی توان در آن لحظه ماسک زد و یا فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرد، در کل بازیگری همیشه شغلی سخت بوده اما این روزها سختی‌اش به بهای جان بازیگر است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.