دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

نخستین دوره بازار مجازی جشنواره بین‌المللی فیلم کن؛

حضور مرکز گسترش در بازار کن ۲۰۲۰

جشنواره بین‌المللی فیلم کن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

سینماپرس: در نخستین دوره بازار مجازی جشنواره بین‌المللی فیلم کن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با عرضه جدیدترین آثار مستند و انیمیشن حضور دارد.

به گزارش سینماپرس، در نخستین دوره بازار مجازی جشنواره بین‌المللی فیلم کن که از امروز دوم تیر ۹۹‌ آغاز شده و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با عرضه جدیدترین آثار مستند و انیمیشن حضور دارد.

این اولین دوره‌ای است که بازار فیلم کن به دلیل شیوع ویروس کرونا در جهان به شکل مجازی و با حضور نمایندگان بیش از ۵۰ کشور جهان برگزار می‌شود.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای ارائه تولیدات مستند و انیمیشن خود در این بازار شرکت دارد و در کنار آن، مستندهای روز دنیا را برای شرکت در چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» دعوت خواهد کرد.

سینمای ایران در بازار فیلم مجازی جشنواره کن حضور پُررنگی را تجربه می‌کند و در «چتر سینمای ایران» در کنار بنیاد سینمایی فارابی، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و جشنواره جهانی فیلم فجر، هفت موسسه و شرکت پخش شامل «هنر و تجربه»، الی ایمیج، هنر هفتم، پرشیا فیلم، اِی آی فیلم پرو، خانه فیلم و ایری ایماژ حضور دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.