سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

شبکه پرس تی وی؛

رونمایی از مستند «آخرین سرباز»

مستند «آخرین سرباز»

سینماپرس: مراسم رونمایی از مستند «آخرین سرباز» جدیدترین تولید واحد مستند شبکه پرس تی وی، چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت در این شبکه برگزار می شود.

به گزارش سینماپرس، «آخرین سرباز» به تهیه کنندگی و کارگردانی ایمان گودرزی، مشاهدات یکی از اعضای جدا شده داعشی از اقدامات و اتفاقات صورت گرفته توسط این گروه تروریستی را روایت می کند.

در این مستند طی همراهی با این عضو فراری داعشی، داستان مسلمان شدن، گرویدن به وهابیت و عزیمت وی از اروپا به سوریه برای پیوستن به گروه تروریستی داعش به تصویر کشیده می شود.

این عضو سابق داعش، همکاری خود را به عنوان تصویربردار با داعش آغاز می کند و همه وقایع و رویدادهای صورت گرفته توسط این گروه تروریستی تکفیری را ثبت و ضبط می کند اما در ادامه و پس از مواجهه با تناقض های موجود در رفتار و عملکرد داعش با دین اسلام تصمیم به جدایی از این گروه می گیرد. وی طی فرار از دست داعش تصمیم می گیرد این اسناد و تصاویر را هم از دسترس داعش دور کرده و فیلمی مستند بر اساس آنها بسازد.

این مستند روایی با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه، ضمن بیان توضیحات راوی پیرامون تصاویر ضبط شده توسط وی به ارائه تجربیاتش از آشنایی با دین اسلام و تعالیم این دین آسمانی و تناقض های فراوان میان تعالیم اسلامی با تعالیم و تفکرات وهابیت و داعش می پردازد.

حامد قریشی و فاطمه مقدم: نویسندگان، مهدیه فردی: تدوینگر، سهیل درویشی: آهنگساز و امین گودرزی: مدیر تولید از جمله عوامل این مستند هستند.

«آخرین سرباز» در ۴ قسمت ۲۵ دقیقه ای به زودی از شبکه پرس تی وی پخش می شود و روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه رونمایی می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.