دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱

فریده سپاه منصور؛

با اکثر حرف‌های شهاب حسینی درباره عدم تحریم جشنواره موافقم

فریده سپاه منصور در یادبود چهلمین روز درگذشت داوود رشیدی

سینماپرس: «فریده سپاه منصور» هنرمند مجرب سینما، تئاتر و تلویزیون کشور با اشاره به تحریم جشنواره فجر توسط عده‌ای از هنرمندان گفت: من قهر کردن را دوست ندارم؛ اصلا چرا باید قهر کنیم؟ بیاییم کار مثبت کنیم و راهکار مناسب را پیدا کنیم. من با اکثر حرف‌های آقای شهاب حسینی درباره عدم تحریم جشنواره موافقم.

به گزارش سینماپرس، «فریده سپاه‌منصور» هنرمند مجرب سینما، تئاتر و تلویزیون در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا شعار سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با عنوان «با سینما کنار هم باشیم» موفق عمل کرده است یا خیر، گفت: بنده در جشنواره حضور نداشتم و فیلم‌های زیادی را ندیدم اما همین گردهمایی و همبستگی اهالی سینما بسیار خوب است.

وی ادامه داد: به نظرم جشنواره فجر بستری برای رشد نیروهای جوان است و من عملکرد جشنواره را در این راستا مثبت ارزیابی می‌کنم. در این جشنواره فیلم‌هایی را می‌بینم که تجربه دوم یا سوم یک کارگردان جوان است اما واقعا عالی ساخته شده و به قول آقای هوشنگ توکلی عصاره هنری این چهل سال است؛ دقت کنید که اگر به آنان «نه» بگوییم این استعدادها از بین می‌روند و این واقعا حیف است.   

وی با اشاره به تحریم جشنواره فجر توسط عده‌ای از هنرمندان گفت: من قهر کردن را دوست ندارم؛ اصلا چرا باید قهر کنیم؟ بیاییم کار مثبت کنیم و راهکار مناسب را پیدا کنیم. من با اکثر حرف‌های آقای شهاب حسینی درباره عدم تحریم جشنواره موافقم.

این بازیگر سینما و تلویزیون در مورد کارهای جدید خود گفت: حدود دو ماه پیش سریال «شاهرگ» به کارگردانی آقای اشکذری را به پایان رساندم؛ البته فیلمبرداری این سریال هنوز ادامه دارد و قرار است در ماه رمضان ۹۹ از شبکه دو سیما پخش شود؛ همچنین امسال تئاتر «تراس» را در تماشاخانه ایرانشهر بازی کردم که تجربه بسیار خوبی بود.

وی با اشاره به کم‌کاری خود در عرصه بازیگری بیان کرد: من سالی یک تئاتر بازی می‌کنم؛ چراکه تئاتر انرژی زیادی از من می‌برد و در ۷۲ سالگی فقط می‌توانم یک تئاتر در سال بازی کنم.  

سپاه منصور با اشاره به بازی همسرش هوشنگ توکلی در فیلم سینمایی «شین» گفت: آقای توکلی جزو بازیگران خوب سینمای ما هستند؛ تکنیک‌های خوبی دارند و به قول تماشاگران صدای بسیار خوبی دارند اما بازیگری را دوست ندارند و بیشتر علاقه‌مند به کارگردانی هستند. ایشان تئاتری را در دست اجرا دارند که بنده در آن بازی نمی‌کنم؛ چراکه اصولا وقتی زن و شوهرها در کاری مشترک با هم حضور داشته باشند، دعوایشان می‌شود (با خنده). زندگی ما در حال رسیدن به ۵۰ سال است و بگذارید که آرام باقی بماند.

*تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.