شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶

مدیر شبکه کودک خبر داد؛

دعوت هنرمندان عرصه کودک برای خلق آثاری درباره سردار سلیمانی

قاسم سلیمانی

سینماپرس: مدیر شبکه کودک سیما از همه هنرمندان عرصه کودک و نوجوان دعوت کرد تا برای آفرینش آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ اقدام کنند.

به گزارش سینماپرس، در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، محمد سرشار مدیر شبکه کودک سیما در متنی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است از همه هنرمندان عرصه کودک و نوجوان دعوت کرد تا برای آفرینش آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگوار اقدام کنند.

متن پیام بدین شرح است:

«شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دستور رییس‌جمهور آمریکا، فرصتی تاریخی برای ماست تا برای فرزندانمان، داستان زندگی این قهرمان جهانی را روایت کنیم و چهره واقعی شیطان بزرگ قاتل را به آنان بشناسانیم. هرچند تک‌تک ما در دنیای بزرگترها، از دولت جنایتکار آمریکا ابراز تنفر کرده‌ و علاقه‌مان به این شهید بزرگ را بیان کرده‌ایم اما در دنیای کوچکترها، سوالات زیادی در این باره وجود دارد.

لذا بدین‌وسیله از همه هنرمندان عرصه کودک و نوجوان اعم از نویسندگان، شاعران، آهنگسازان، خوانندگان، نقاشان، طراحان، بازیگران، مجریان، صداپیشگان و … دعوت می‌کنیم برای آفرینش آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پرافتخار اقدام کنند و از این طریق، قدردان خدمات ایشان به انقلاب اسلامی باشند.

در این جهاد فرهنگی، شبکه کودک سیما در خدمت همه عزیزان خواهد بود و به سهم خویش در انتشار گسترده آثار هنری مناسب کودکان، تلاش خواهد کرد.

لطفا آثار هنری آفریده‌شده را به صفحات شبکه کودک در فضای مجازی یا همین صفحه ارسال کنید تا پیگیری‌های بعدی انجام شود.

امیدواریم این حرکت ملی برای معرفی قهرمان شهید قاسم سلیمانی به کودکان، مرضی خداوند متعال قرار گیرد.»

تصویر از سید مصطفی حسینی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.