دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲

روی آنتن شبکه پنج سیما؛

بهروز افخمی کارگردان سریال ماه رمضان 99 شد

بهروز افخمی در نشست تحلیلی «فرصت‌ها و تهدیدها»

سینماپرس: مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما از نگارش قسمت‌های پایانی سریال «رعدو برق» و ساخت آن برای ماه رمضان ۹۹ خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مصطفی رضوانی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما اظهار کرد: نگارش فیلمنامه قسمت‌های ابتدایی این سریال که مربوط به سیل استان‌های گلستان و لرستان است، پایان یافته و اکنون در حال ویرایش و اعمال اصلاحات است.

وی ادامه داد: این سریال که برای ماه رمضان ۱۳۹۹ از شبکه پنج سیما آماده می‌شود، به زودی در مرحله پیش تولید قرار خواهد گرفت.

 رضوانی بیان کرد: مجموعه تلویزیونی «رعد و برق» با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی روایت سیل نوروز ۹۸ و حماسه‌های رخ داده بعد از آن، برای ماه مبارک رمضان سال ۹۹ خواهد بود.

وی بیان کرد: این اثر که در عین استراتژیک و ملی بودن، فضایی شیرین هم دارد با محوریت یک گروه جهادی در سه استان گلستان، خوزستان، لرستان تصویر برداری خواهد شد و با تحقیقات میدانی گسترده‌ای که توسط تیم محقق انجام شده است، قطعا ناگفته‌های شگفت آوری از اتفاقات و مجاهدت‌های رخ داده در مهار این رخداد طبیعی را برای مردم خواهد داشت.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما گفت: شروع تصویر برداری این سریال ۲۵ قسمتی از ۲۰ آذر و از استان گلستان خواهد بود و سه استان گلستان، خوزستان، لرستان به عنوان لوکیشن‌های اصلی این سریال خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.