شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

برای دوره سیزدهم؛

دبیر جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شد

جعفر گودرزی در دوازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

سینماپرس: جعفر گودرزی به عنوان دبیر سیزدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی معرفی شد.

به گزارش سینماپرس، «جعفر گودرزی» عضو هیأت مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران به‌عنوان دبیر سیزدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شد.

با تصمیم  هیأت مدیره انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی، جعفر گودرزی برای سومین سال پیاپی به عنوان دبیر این جشن انتخاب و معرفی شد.

این اولین جشن منتقدان است که پس از تأسیس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان  آثار سینمایی برگزار می‌شود و طی آن، آکادمی داوری انجمن، برگزیدگان خود در سی‌وهفتمین جشنواره ملی فیلم فجر و جشنواره جهانی فجر را معرفی می‌کند.

جعفر گودرزی از مدیران سینما و جشنواره‌های سینمایی و از پیشکسوتان حوزه رسانه و نقد است که سابقه دبیری  و نایب رییسی انجمن را در دوره‌های مختلف در کارنامه خود دارد. وی سال‌ها مدیریت تولید و مجری طرح بسیاری از پروژه‌های سینمایی را به عهده داشته است و در کارنامه مسئولیت‌های اجرایی‌اش، مدیریت روابط عمومی و اجرایی بنیاد سینمایی فارابی از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ دیده می‌شود.

گودرزی نیز مدیر روابط عمومی بیست‌ونهمین جشنواره فیلم فجر و مدیر روابط عمومی و اجرایی جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از دوره بیست‌وچهارم تا بیست‌وهفتم بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.