سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

با حضور مشاور عالی معاون سیما؛

تکریم و معارفه رئیس قدیم و جدید سیمافیلم

سیما فیلم*

سینماپرس: مراسم معارفه دکتر جواد رمضان نژاد با حضور دکتر رضا پورحسین برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم تکریم دکتر حسین کرمی رئیس پیشین مرکز سیمافیلم و معارفه دکتر جواد رمضان نژاد رییس جدید این مرکز با حضور دکتر رضا پورحسین مشاور عالی معاون سیما در محل جلسات مرکز سیمافیلم برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه رئیس قدیم و جدید سیمافیلم برگزار شد

دکتر پور حسین در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات دکتر کرمی بیان کرد: با توجه به اهمیت ساختار نمایش و توقع سازمان از این مرکز در تحقق مفاهیم والایی همچون بیانیه گام دوم، سیما فیلم جزو مراکز مهم و اثرگذار سازمان صدا وسیما است.

وی ادامه داد:دغدغه این مرکز محتوا است چرا که خروجی این مرکز با جهت دهی به رفتار و اندیشه‌های مخاطبان برای کشور مهم و اثربخش است.

مشاور عالی معاون سیما افزود: دکتر کرمی و دکتر رمضان نژاد را از سرمایه‌های انقلابی سازمان صداوسیما دانست که دارای تجارب بالایی در حوزه رسانه هستند.

مراسم تکریم و معارفه رئیس قدیم و جدید سیمافیلم برگزار شد

همچنین در این جلسه دکتر کرمی رئیس سابق سیما فیلم ضمن قدردانی از تلاش‌های همکارانش افزود: مجموعه سیما فیلم از مهم‌ترین بخش‌های سازمان بوده که با زحمات خالصانه مدیران توانمند خود پس از دوره‌ای رکود امروز در این جایگاه ایستاده است.

همچنین دکتر جواد رمضان نژاد در این مراسم ضمن قدردانی از اعتماد معاون محترم سیما گفت: مرکز سیما فیلم یکی از مراکز اعتبار زای رسانه ملی است و این سنگینی بار مسوولیت بنده را دو چندان می‌کند.

گفتنی است در این مراسم دکتر اسلامی مدیرکل مالی و اداری معاونت سیما، مدیران مرکز سیمافیلم و مدیران گروه فیلم و سریال شبکه‌ها نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.