یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر؛

پس از آزادی به ۴۰ قسمت رسید

سریال «پس از آزادی»

سینماپرس: هنوز زمان پخش سریال پس از آزادی به کارگردانی محمدعلی باشه‌آهنگر که برای شبکه یک سیما ساخته می‌شود چه زمانی روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماپرس، گروه "پس از آزادی" از مرز ۸۵ درصد گذشته‌اند و همچنان گروه سازنده مشغول کارند. سعید سعدی تهیه‌کننده‌اش به خبرنگار خبرگزاری تسنیم  گفت که احتمالاً اواخر دی‌ماه کار تصویربرداری به پایان می‌رسد اما هنوز زمان دقیق پخش مشخص نیست.

البته پیش از این تهیه‌کننده "پس از آزادی" در گفت‌وگوی دیگری با خبرنگار تسنیم  ابراز امیدواری کرده بود که این سریال تلویزیونی به آنتن امسال شبکه یک سیما خواهد رسید. اما در هر حال درباره پخش و زمان پخش سریال، سیما به تناوب کنداکتور سریالی تلویزیون، تصمیم‌گیری می‌کند.

در حالی‌ که هنوز زمان پخش سریال مشخص نیست و گروه مشغول کارند سعید سعدی از اضافه شدن به قسمت‌های سریال خبر می‌دهد که سریال، ۴۰ قسمته شده است.

با وجود آنکه اعلام شده بود این سریال در ۳۵ قسمت تولید می‌شود اما با اضافه شدن پنج قسمت دیگر "پس از آزادی" در ۴۰ قسمت برای شبکه یک سیما تولید می‌شود.

آخرین لوکیشینی که عوامل "پس از آزادی" در آن حضور داشتند لوکیشن کارخانه بود که کار در آن به پایان رسید و پس از آن تصویربرداری در لوکیشن‌های مختلف مانند لوکیشن خانه، نقش‌های اصلی سریال همچنان ادامه دارد.

همچنین به غیر از خسرو شهراز و قاسم زارع که بازی آنها در این مجموعه به پایان رسیده است دیگر بازیگران این مجموعه همچنان مشغول نقش‌آفرینی در این مجموعه تلویزیونی‌اند.

مراحل فنی «پس از آزادی» مانند تدوین، صداگذاری و جلوه‌های ویژه که به ترتیب برعهده حمید باشه آهنگر، آرش قاسمی و حسن پیله‌ور است، همزمان با تصویربرداری جلو می‌رود.  همچنین با چند فرد برای ساخت موسیقی "پس از آزادی" مذاکراتی شده که به محض قطعی شدن اطلاع‌رسانی می‌شود.

خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل‌کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر، ‌ رامین سیار دشتی،   و ... از بازیگران اصلی این سریال تلویزیونی‌اند.

در یک‌خطی داستان این سریال آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود؛ بنده خدا اکثر مواقع تنها بود؛ بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش‌اش دنده عوض و بنزین جابه‌جا می‌کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود. صبح‌ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره؛ اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش رو عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان، آذربایجان، کردستان، چه می‌دونم استان‌های سردسیر و برف‌گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود، خودش چیزی نمی‌گفت، ولی ماها که می‌فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی‌تونه جاشونو پر کنه...

خسرو شهراز، رضا داوود نژاد، اندیشه فولادوند، اصغر همت، قاسم زارع، مرتضی اسماعیل کاشی، سام کبودوند، آزاده سیفی، سارا شاهرودیان، حسین باشه آهنگر، ‌ رامین سیار دشتی و… از بازیگران اصلی «پس از آزادی» اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.