یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

به کارگردانی احمد امینی؛

«بیگانه‌ای با من است» به نیمه رسید

فیلم بیگانه ای با من است

سینماپرس: تصویربرداری سریال «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید به نیمه رسید.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری سریال «بیگانه‌ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید این روزها از نیمه گذشت.  

با توجه به اینکه این سریال تعدادی بازیگران ثابت و اصلی دارد، تاکنون با حضور این بازیگران مقابل دوربین رفته است و قرار است بنا به تناسب قصه بازیگران جدیدی نیز به این اثر اضافه شوند.

بنابر این گزارش، تصویربرداری «بیگانه‌ای با من است» تا بهار سال آینده ادامه دارد و تدوین نیز به صورت همزمان توسط احسان جعفری انجام می‌شود.

پرویز پورحسینی، پوراندخت مهیمن، شبنم قلی خانی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، پژمان بازغی، مهران رجبی، لی لی فرهادپور از بازیگرانی هستند تا به حال مقابل دوربین امینی رفته‌اند.

بیمارستان عمل، خانه‌ای واقع در کرج، خانه‌ای حوالی میدان هروی و ... از لوکیشن‌های این سریال هستند.  

به گزارش فارس، داستان این سریال ۳۰ قسمتی به کارگردانی احمد امینی و نویسندگی فروغ فروهیده در سال ۷۰-۶۹ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

از بازیگران این سریال می‌توان به شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه اشاره کرد.

بهروز مفید تهیه‌کنندگی سریال‌های «هشت و نیم دقیقه»، «محکومین»، «کوبار» و احمد امینی سریال‌های «ماه و پلنگ»، «داوران»، «بی‌گناهان»، «اولین شب آرامش»، «باران عشق»، «تصویر یک رویا» و ... را کارگردانی کرده است.

مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» برای گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه و تولید می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.