یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳

به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی؛

فراخوان پویش سرود «منطقه پرواز ممنوع»

فیلم منطقه پرواز ممنوع

سینماپرس: فراخوان پویش سرود «منطقه پرواز ممنوع» به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری مرکز تخصصی هنرهای جمع‌خوانی سینوا در سه بخش پاتوقی، سرود همگانی مدارس، گروه سرود مدارس اعلام شد.

به گزارش سینماپرس، فراخوان پویش سرود «منطقه پرواز ممنوع» به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری سامانه جامع هنرهای جمع خوانی (سینوا) در آستانه اکران مردمی این فیلم سینمایی در سه بخش «پاتوقی» و «سرود همگانی مدارس» و «گروه سرود مدارس» اعلام شد.

گروه های سرود به منظور شرکت در بخش پاتوقی پوپش باید در محل های پر رفت و آمد سطح شهر از اجرای سرود منطقه پرواز ممنوع فیلم تهیه کنند و به دبیرخانه پویش ارسال کنند. بخش دیگر این پویش مربوط به اجرای گروه های سرود در مدارس است. گروه های سرود مدارس می توانند بعد از چند مرتبه تمرین، سرود را در هر مکانی از مدرسه اجرا کنند. سومین بخش این پویش سرود همگانی مدارس نام دارد. در این بخش همه دانش آموزان مدرسه سرود منطقه پرواز ممنوع را به صورت همگانی اجرا می کنند و فیلم این اجرا به دبیرخانه ارسال می شود.

برای گروه‌های سرود برتر جوایز نقدی بین ۲ تا ۱۰ میلیون تومان درنظر گرفته شده که به گروه‌ها و مربیان برتر داده می‌شود.

علاقمندان به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی پویش به نشانی campaign.sinavaa.comمراجعه کنند.

نظرات

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.