چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰

پیام تسلیت بسیج هنرمندان برای درگذشت حسین دهلوی

حسین دهلوی در جشن چهاردهمین سالگرد تأسیس خانه موسیقی ایران

سینماپرس: مسئول انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان کشور در پی درگذشت حسین دهلوی آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایران پیام تسلیتی را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، جمشید جم مسئول انجمن موسیقی سازمان بسیج هنرمندان کشور در پی درگذشت حسین دهلوی آهنگساز پیشکسوت موسیقی ایران پیام تسلیتی را منتشر کرد.

در متن این پیام تسلیت آمده است:

«این روزها جامعه هنر به ویژه اهالی موسیقی، فقدان پدری دلسوز و دغدغه مند را که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شناخته شده بود به سوگ نشسته است و قلوب غم دیده هنرمندان، داغدار مصیبتی بزرگ و ضایعه ای اسف انگیز است.

بی شک نام و یاد استاد دهلوی بزرگ، با بیش از هفتاد سال فعالیت در عرصه های مختلفی همچون، آهنگسازی، نوازندگی، رهبری ارکستر و تدریس موسیقی، بر تارک هنر ایران زمین تا ابد می درخشد و تداعی کننده فرازهای غرور آفرین فرهنگ و هنر ما خواهد بود و نیز آثار گران سنگ و پرمایه ایشان، از ارزشمندترین گنجینه های خزانه هنر این سرزمین به شمار می آیند.

مصیبت درگذشت استاد حسین دهلوی، هنرمند بزرگ و پیشکسوت کشورمان را به خاندان گرامی آن عزیز سفرکرده و نیز جامعه هنرمندان، به ویژه اهالی موسیقی، صمیمانه تسلیت عرض می کنیم و رحمت و رضوان الهی را برای آن مرحوم مسئلت ‌می نماییم.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.