دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰

وقتی مدیران در خوابند؛

آیا این نشریه در جمهوری اسلامی منتشر شده است؟

مطبوعات

سینماپرس: چهل و هشتمین شماره یک نشریه که با مجوز ارشاد به تازگی منتشر شده، روی جلد خود را به تصویر هنجارشکنانه عروسی یک عنصر بهایی اختصاص داده است!

به گزارش سینماپرس، چهل و هشتمین شماره یک نشریه که با مجوز ارشاد به تازگی منتشر شده، روی جلد خود را به تصویر هنجارشکنانه عروسی یک عنصر بهایی اختصاص داده است!

واقعاً اگر مخاطب نداند که این نشریه، مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته و در ایران چاپ می‌شود، با این تصویر و نوع فونت و تیترها، براین تصور می‌شود که این مجله از خارج کشور و به‌خصوص از لس‌آنجلس آمده است. چرا که بسیاری از نشریات لس آنجلسی با همین سبک و سیاق و با چنین عکس‌ها و تصاویری منتشر می‌شوند!

ولی وقتی متوجه شویم، این نشریه در ایران چاپ و نشر یافته، آن وقت متعجب می‌شویم و دو سؤال بزرگ در برابرمان قرار می‌گیرد:
اول اینکه تبلیغ روی جلد رنگی برای یک فرد بهایی که با تنها رمان خود و البته به کمک پول‌ها و هزینه‌های فرقه ضاله بهاییت و رژیم شاه و سازمان‌های وابسته، تفکرات مالیخولیایی و ضد الهی به خورد چند نسل داده، چه مناسبتی با فرهنگ در نظام جمهوری اسلامی و در جامعه ایرانی دارد که وزارت عریض و طویلی به نام ارشاد اسلامی به آن مجوز می‌دهد؟
ثانیاً آیا تصویر هنجارشکنانه روی جلد این مجله فرهنگی از نظر این وزارتخانه ارشادی مجاز است؟
لازم به ذکر است دبیر بخش ادبیات این مجله که مطلب فوق را تهیه و روی جلد آورده است از مجرمان سابقه‌دار است که پیش از این مدتی به اتهام امنیتی بازداشت بود.

*کیهان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.