یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

اشکان رهگذر مطرح کرد:

احتمال اکران «آخرین داستان» در ایران از پاییز امسال

انیمیشن آخرین داستان

سینماپرس: اشکان رهگذر از شیوه اکران انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» در ۳۲ کشور دنیا گفت و از احتمال نمایش این فیلم در ایران از پاییز سال جاری خبر داد.

به گزارش سینماپرس، اشکان رهگذر، کارگردان درباره شیوه اکران انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» که قرار است در ۳۲ کشور جهان پخش شود، به صبا عنوان کرد: این انیمیشن در بسیاری از این ۳۲ کشور به صورت سینمایی و در برخی دیگر به صورت وی او دی (سینمای اینترنتی) به نمایش در خواهد آمد.

وی افزود: اکران این انیمیشن در این ۳۲ کشور به صورت متغیر است. برای مثال ما در کشور آمریکا دو هفته متوالی، در سوئد یک هفته و در روسیه سه هفته این فیلم را اکران خواهیم کرد. قرارداد ما با هر پخش کننده متفاوت است.

این کارگردان در ادامه از احتمال تمدید زمان اکران این انیمیشن در کشورهای اروپایی و آمریکا گفت و افزود: همه چیز بستگی به استقبال مخاطبان و پیش فروش بلیت ها دارد، اگر استقبال مخاطبان خوب باشد، شرکت های پخش کننده زمان اکران ها را تمدید خواهند کرد،

رهگذر در پایان درباره زمان اکران انیمشین سینمایی «آخرین داستان» در ایران توضیح داد: تلاش ما بر آن است که این انیمیشن از پاییز امسال اکران خود را در سینماها آغاز کند، اما در حال حاضر تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.

اکران انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» در کشور آمریکا از ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) آغاز می‌شود و نمایش این انیمیشن در کشور اسپانیا و ۱۳ کشور  اروپای جنوب شرقی شامل: یونان، آلبانی، بوسنی و هرزگویین، بلغارستان، کرواسی، کوزوو، مونته نگرو، مقدونیه شمالی، رومانی، صربستان و اسلوونی از اول اکتبر (یک مهر) ادامه پیدا می‌کند.

«آخرین داستان» با برداشتی آزاد از شاهنامه به روایت قصه ضحاک ماردوش، کاوه آهنگر و آفریدون می‌پردازد. شرکت ۷ sky entertainment در کنار استودیو هورخش پخش جهانی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» را بر عهده دارد. این انیمیشن اولین انیمیشن بلند سینمایی تولید شده در استودیو هورخش است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.