چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

ایرج محمدی مطرح کرد؛

«نیلگون» شهریور کلید می‌خورد/ اولین تجربه سینمایی سریال‌ساز پرکار

ایرج محمدی تهیه کننده

سینماپرس: ایرج محمدی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون از ساخت فیلم سینمایی «نیلگون» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده در شهریورماه در تهران خبر داد.

به گزارش سینماپرس، ایرج محمدی تهیه‌کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت‌های خود به مهر گفت: به تازگی برای فیلم سینمایی «نیلگون» به کارگردانی حسین سهیلی زاده درخواست پروانه ساخت داده ایم که یک ملودرام اجتماعی است و امیدوارم بعد از دریافت پروانه ساخت اقدام به انجام کارهای پیش تولید آن به مدت یک ماه کنیم از همین رو فکر می‌کنم بتوانیم «نیلگون» را در شهریور ماه کلید بزنیم.

وی عنوان کرد: حسین سهیلی‌زاده پیش از این سریال‌های موفق و پربیننده‌ای داشته اما «نیلگون» اولین تجربه کارگردانی او در سینماست. با توجه به موفقیت آثار تلویزیونی او ما فکر می‌کردیم سهیلی‌زاده می‌تواند در سینما هم موفق باشد.

محمدی عنوان کرد: در نظر داریم بعد از دریافت پروانه ساخت، تمام سکانس‌های این فیلم را در تهران فیلمبرداری کنیم و آن را به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برسانیم.

وی در پایان گفت: هرچند در حال حاضر به فکر انتخاب بازیگران هم هستیم اما باید ابتدا بتوانیم پروانه ساخت را دریافت کنیم تا بتوانیم با آرامش بیشتری کارها را پیش ببریم ضمن اینکه فکر می‌کنم «نیلگون» بتواند به خوبی با مخاطبان ارتباط برقرار کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.