سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴

جما چان؛

بازیگر «آسیایی‌های خرپول» ابدی می‌شود

جما چان

سینماپرس: جما چان بازیگر فیلم سینمایی «آسیایی‌های خرپول» به فیلم سینمایی «ابدی‌ها» خواهد پیوست.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، صحبت‌هایی در مورد حضور جما چان، بازیگر فیلم سینمایی «آسیایی‌های خرپول» در فیلم سینمایی سینمایی «ابدی ها» مطرح شده است.

در این صورت چان به جمع بازیگرانی مثل آنجلینا جولی، ریچارد مدن، برایان تایر هنری، سلما هایک و کمیل نانجیانی خواهد پیوست.

اوایل امسال چان در نقش مینا اروا، در فیلم سینمایی پرفروش «کاپیتان مارول» ایفای نقش کرده بود. هنوز مشخص نیست او همین نقش را در فیلم ابدی‌ها بازی خواهد کرد و یا شخصیت دیگری برای وی در نظر گرفته شده است. برخی می‌گویند که نقش او در فیلم سینمایی «ابدی ها» کاملاً نقش متفاوتی خواهد بود که اگر این اتفاق بیفتد، برای اولین بار یک بازیگر دو شخصیت متفاوت را در دنیای سینمایی مشابه بازی کرده است.

فیلم سینمایی ابدی‌ها بیست و پنجمین فیلم از دنیای سینمایی مارول است که در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۹۹) اکران خواهد شد. چلوئه زائو، که در کارنامه خود ساخت فیلم‌های «سوارکار» و «آهنگ‌های که برادر هایم به من آموختند» را دارد، این فیلم را کارگردانی می‌کند. متیو و رایان فیرپو نویسنده این فیلم هستند و کوین فیگ رئیس استودیوی مارول هم تهیه کننده آن خواهد بود.

بجز فیلم کاپیتان مارول، چان در فیلم سینمایی «آسیایی‌های خرپول» از کمپانی برادران وارنر ایفای نقش کرده بود. او همچنین در درام سینمایی «مری کوئین، ملکه اسکاتلند» همبازی مارگو رابی بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.