دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

روز ۹ مرداد؛

آثار علی‌اکبر صادقی در باشگاه «هنر و تجربه» اکران می‌شود

سالن سینما

سینماپرس: انیمیشن‌های ترمیم ‌شده علی‌اکبر صادقی تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش چشم‌انداز برنامه‌ تابستانه باشگاه «هنر و تجربه» اکران می‌شود.

به گزارش سینماپرس، نسخه‌ ترمیم شده‌ ۶ پویانمایی‌ علی‌اکبر صادقی با عنوان‌های «زال و سیمرغ»، «رخ»، «گلباران»، «ملک خورشید»، «من آنم‌ که...» و «هفت شهر» از تولیدات سال ۱۳۵۰ تا ۱۳۵۶ کانون، روز چهارشنبه روز ۹ مرداد در باشگاه «هنر و تجربه» به نمایش گذاشته می‌شود.

برنامه تابستانه باشگاه «هنر و تجربه» با همکاری فیلم‌خانه‌ ملی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار و در آن هر چهارشنبه فیلم‌هایی از سینمای کلاسیک ایران رایگان برای عموم به نمایش گذاشته می‌شود.

در همین حال روز ۱۶ مرداد فیلم سینمایی «دونده» و ۲۳ مرداد نیز  فیلم «انتظار» و «ساز دهنی» از آثار امیر نادری اکران می شود.

روز ۳۰ مرداد علاقه‌مندان می‌توانند فیلم‌های دیگر کانون با عنوان‌های «پسر شرقی» و «اسب» ساخته‌ مسعود کیمیایی را تماشا کنند.

فیلم «پری» به کارگردانی زکریا هاشمی و فیلم‌های «چنین کنند حکایت» و «بدبده» هر ۲ از آثار محمدرضا اصلانی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز روز ۶ شهریور به روی پرده نمایش می‌رود.

فیلم‌های باشگاه «هنر و تجربه» هر چهارشنبه در پردیس چارسوی تهران و شهر آفتاب شیراز ساعت ۲۰ نمایش داده می‌شود و در سیتی سنتر اصفهان نیز ساعت ۱۹ پذیرای علاقه‌مندان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.