جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

مهران مهام خبر داد:

«بی‌همگان» در مرحله بازنویسی متن ها قرار دارد

مهران مهام

سینماپرس: تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «بی‌همگان» از قصه این سریال که درباره همگن بودن در ازدواج است صحبت کرد و گفت: در حال حاضر متن های این سریال به مرحله بازنویسی رسیده است.

به گزارش سینماپرس، «مهران مهام» تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «بی‌همگان»، با اشاره به زمان شروع پیش تولید این سریال به فارس گفت: به تازگی نگارش این سریال به پایان رسیده و با توجه به اصلاحاتی که به فیلم‌نامه وارد شده است، نویسنده‌ها مشغول بازنویسی متن‌ها هستند.

وی با اشاره به مرحله تولید و پیش تولید این سریال نیز بیان داشت: حدود یک ماه و نیم دیگر وارد مرحله پیش تولید می‌شویم و اگر مشکلی پیش نیاید بزودی سریال «بی‌همگان» را کلید می‌زنیم.

تهیه کننده سریال «زوج یا فرد» درباره انتخاب بازیگران و کارگردان این سریال نیز بیان داشت: هنوز گزینه نهایی ما برای کارگردانی این سریال انتخاب نشده است و به طبع آن بازیگران هم بعد از این مرحله انتخاب می‌شوند.  مهام درباره اینکه قصه این سریال بیشتر چه تصویری را برای مخاطب تعریف می‌کند، گفت: قصه ما روی همگن بودن ازدواج متمرکز است و فکر می‌کنم سوژه به روزی باشد که بسیاری از جوان‌ها با آن دست به گریبان باشند.

این سریال ۱۰۰ قسمتی که قرار است در دو فاز ۵۰ قسمتی ساخته شود، ملودرامی اجتماعی خانوادگی را در تهران به تصویر خواهد کشید که در آن دختر و پسری قصد دارند تا با یکدیگر ازدواج کنند، ‌ اما مسائلی سر راهشان قرار می‌گیرد.  داستان پیچیدگی‌هایی دارد که بین شخصیت‌ها و روابط خانوادگی‌شان حاکم است.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.