دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸

مسعود دلخواه خبر داد:

هیئت مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر منحل شد

مسعود دلخواه

سینماپرس: مسعود دلخواه، رئیس هیئت مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر از انحلال این کانون به دلیل انصراف تعدادی از اعضا و همینطور عدم تمایل خودش برای ریاست هیئت مدیره خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مسعود دلخواه، کارگردان تئاتر و رئیس هیئتم دیره کانون کارگردانان خانه تئاتر ضمن بیان این خبر، به فارس گفت:‌اشتغال بیش از حد برخی از اعضا و مشغولیت‌های شخصی و هنری بنده باعث شد که کار به انحلال هیئت مدیره کانون بکشد.

وی در ادامه افزود: پیش از این سه تن از اعضای کانون چون قطب‌الدین صادقی، سهراب سلیمی و شکرخدا گودرزی انصراف خود را به دلیل مسائل شخصی از فعالیت در هیئت مدیره کانون کارگردانان اعلام کرده بودند. تصمیم گرفتیم برای جایگزینی این سه نفر انتخابات جدید برگزار کنیم اما پس از آن تصمیم بر این شد که هیئت مدیره منحل شود تا در دور جدید هیئت مدیره متمرکز و یکدست تری انتخاب شوند.

دلخواه با اشاره به انصراف خود از فعالیت در سمت ریاست کانون و اینکه دیگر تصمیم ندارد در این سمت مجدد حضور داشته باشد، توضیح داد: تاکنون هیئت مدیره با ریاست بنده شامل پنج نفر عضو و دو نفر اعضای علی البدل بودند. مریم معترف، مسعود موسوی،  شکرخدا گودرزی، هادی عامل و مجید گیاهچی و احسان فکا، اعضای علی البدل هیئت مدیرهبودند.

 وی اظهار داشت: در حال حاضر هیئت مدیره کانون انحلال خود را اعلام کرده است تا در انتخابات جدید هیئت مدیره یک‌دست تری را شاهد باشیم تا افکارشان به هم نزدیک‌تر باشد و بتوانند کارها را بهتر پیش ببرند ولی در هر صورت همه دوستان زحمت کشیدند و من هم مشغولیت زیاد باعث شد نتوانم در خدمت کانون به عنوان رئیس هیئت مدیره و عضو کانون کارگردانان باشم اما همچنان در هیئت مدیره مرکزی حضور خواهم داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.