دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴

مسعود بخشی خبر داد:

«یلدا» در انتظار پروانه نمایش

فیلم سینمایی یلدا

سینماپرس: کارگردان فیلم سینمایی «یلدا» از آخرین وضعیت اکران این فیلم سینمایی که اولین ساخته او در مقام کارگردانی است، گفت.

به گزارش سینماپرس، مسعود بخشی نویسنده و کارگردان «یلدا» که یکی از فیلم های راه یافته به بخش «نگاه نو» سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر بود و از بهمن ماه تا امروز وضعیت اکران آن مشخص نشده است در گفتگو با صبا عنوان کرد: در انتظار دریافت پروانه نمایش فیلم هستیم و پس از دریافت مجوز مذاکرات برای اکران انجام خواهد شد.

وی درباره زمان اکران این فیلم سینمایی که تهیه کنندگی آن برعهده علی مصفاست، گفت: تمام تلاشمان این است که «یلدا» را تا اوایل پاییز در سینماهای کشور اکران کنیم.

داستان فیلم «یلدا» در مورد مریم کمیجانی زن جوانی است که به دلیل قتل شوهرش به مرگ محکوم شده است. وی در شب یلدا به استودیوی یک برنامه زنده تلویزیونی آورده شده تا توسط تنها فرزند مقتول یعنی مونا ضیا بخشیده شود اما مجموعه اتفاقات در صحنه و پشت صحنه این برنامه هر دو زن جوان را در چالشی جدی برای تصمیم گیری قرار می‌دهد.

بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از صدف عسگری، بهناز جعفری، فرشته صدر عرفایی، بابک کریمی، آرمان درویش، فروغ قجابگلی، فرشته حسینی، زکیه بهبهانی، رامونا شاه، فقیهه سلطانی، بهرام افشار.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از مجری طرح: کامبیز صفاری، جانشین مجری طرح: کتایون ارسنجانی، مدیر تصویربرداری: پولیان آتاناسف، مدیر هنری: محمود بخشی، طراح صحنه: لیلا نقدپری، طراح لباس: رعنا امینی، تدوین‌گر: ژاک کومتس، صدابردار: دانا فرزانه‌پور، تهیه‌کنندگان: ژاک بیدو، ماریان دومولن، علی مصفا، با مشارکت بنگاه (مسعود و محمود بخشی) و حمایت ایرج تقی‌پور.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.