یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

علی اکبر ثقفی خبر داد؛

احتمال اکران «روسی» در تابستان

فیلم سینمایی «روسی»

سینماپرس: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «روسی» ضمن اشاره به تلاش برای اکران این فیلم در تابستان از آغاز پیش‌تولید فیلم تازه امیرحسین ثقفی با نام «کوچه ژاپنی‌ها» در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش سینماپرس، علی اکبر ثقفی تهیه‌کننده و کارگردانی سینما با اشاره به جدیدترین پروژه‌های سینمایی به مهر گفت: در تلاش هستیم تا فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی اواسط تابستان در سینماهای کشور اکران شود. قرارداد پخش این فیلم سینمایی با شرکت «فیلم آفرین»  بسته شده و قرار است در گروه سینمایی باغ کتاب نمایش داده شود.

وی بیان کرد: همچنین یک پروژه جدید سینمایی را با نام «کوچه ژاپنی‌ها» به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه‌کنندگی خودم در دست دارم که به‌زودی جلوی دوربین می‌رود، این فیلم یک اثر کاملاً شهری است که نسبت به دیگر آثار این کارگردان متفاوت است.

این تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه پروانه ساخت «کوچه ژاپنی‌ها» پیش از این صادر شده است، توضیح داد: بازنویسی فیلمنامه در حال به پایان رسیدن است و به زودی پیش تولید آن را آغاز می‌کنیم.

وی تاکید کرد: «کوچه ژاپنی‌ها» یک اثر پربازیگر است که با تعدادی از آن‌ها به توافق رسیده‌ایم که به زودی اسامی آن‌ها اعلام می‌شود.

ثقفی در پایان گفت: فیلمنامه «کوچه ژاپنی‌ها» توسط امیرحسین ثقفی نوشته شده است و کارگردانی آن را خود برعهده دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.