چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸

در ادامه انتقاد نسبت به استعفای علی ترابی؛

مدیر روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت ارشاد استعفا کرد

سحر طاعتی مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی

سینماپرس: مدیر روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پس از استعفای مدیرکل این نهاد دولتی و دبیر اجرایی جشنواره موسیقی از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش سینماپرس، سحر طاعتی مدیر روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که چندی پیش با حکم علی ترابی به عنوان مدیر روابط عمومی جشنواره موسیقی نواحی نیز منصوب شده بود، با ارسال نامه استعفای خود به مدیریت جدید دفتر موسیقی استعفای خود را تقدیم محمد اللهیاری فومنی کرد.

پیش از این شهرام صارمی مدیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر نیز با انتشار نامه‌ای سرگشاده و انتقادی نسبت به استعفای علی ترابی از مدیریت دفتر موسیقی وزارت ارشاد از این سمت کناره‌گیری کرد.

علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اسلامی که از چندی پیش استعفای خود را به معاون هنری وزیر ارشاد اعلام کرده بود، در آخرین ساعت روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در حکمی که از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شد جای خود را به محمد اللهیاری فومنی داد.

استعفای ناگهانی علی ترابی که گفته می‌شود در اعتراض به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی پیرامون «اختصاص ۱۰ درصد مبلغ فروش کنسرت‌ها به فعالیت‌های فرهنگی» انجام گرفته طی روزهای گذشته بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها و محافل هنری داشته است.

نظرات

  • علی ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۶
    0 0
    اخه آقای وزیر کسی را برای این سمت مهم انتخاب می کردی که حدالاقل یک خط موسیقی بداند این چه اشتباهی است که پشت سر هم تکرار می کنی وافراد بیگانه با موضوع را به سمت های مختلف منصوب می کنی اون از ریس سازمان سینمایی واین هم از مدیر کل جدید موسیقی ویا معاون اداری ومالی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.