شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵

رفتار زننده یک مجری در جمع دختران؛

آیا مسئولان سازمان حواسشان به رفتار مجریان در خارج از قاب تلویزیون نیز هست؟

علی ضیا

سینماپرس: هر چند اجرای علی ضیاء در فضایی خارج از تلویزیون رخ داد، اما تعریف خاطره کودکی با عبارتی بسیار زننده در جمع دختران و اجرایی همراه با پخش ترانه ای لس آنجلسی توسط علی ضیاء لزوم برخورد جدی با این مجری رسانه ملی را به مسئولان گوشزد میکند. آن هم در حالیکه وی پیش از این هم حواشی داشت و رفتاری زننده را درباره یکی از مربیان فوتبال انجام داده بود.

به گزارش سینماپرس، در هفته‌ای که گذشت همایش کنکوری‌ها مختص دختران در همدان با اجرای علی ضیا برگزار شد که مجلس گرم کنی این مجری مشهور در این همایش، توجه رسانه‌ها را به سوی خود جلب کرد. علی ضیا در این همایش با بکار بردن الفاظ زننده آنهم پیش چشمان دختران کنکوری استان همدان اجرایی دور از شأن آنچه از مجری رسانه ملی انتظار است به نمایش گذاشت. به گزارش روزنامه جوان، سوال اصلی اینجاست که بعد از انتشار وسیع کلیپ اجرای غیر متعارف علی ضیا، چه واکنشی یا برخوردی از سوی مدیران سازمان صداوسیما با او صورت گرفت؟ آیا اصولا مسئولان سازمان حواسشان به رفتار مجریان و برنامه سازان در خارج از قاب تلویزیون نیز هست؟ آیا آبرو و اعتبار رسانه ملی باید توسط عده‌ای به همین راحتی به حراج گذاشته شود؟

مگر نه اینکه یکی از وظایف مرکز حراست سازمان یا شورای نظارت بر صداوسیما، بررسی عملکرد مجریانی است که این روزها تنور برنامه‌های سیما را گرم نگه داشته‌اند؛ اگر نهادهای زیربط به وظیفه خود عمل می‌کردند شاید هیچگاه شاهد انتشار کلیپ‌های تأسف‌بار از مجریان رسانه‌ای که به تعبیر امام (ره) قرار است به مصاف یک دانشگاه عمل کند نبودیم. اتفاقی که هنوز دیر نیست و مسئولان و متولیان رسانه ملی باید با برخوردی قاطع، هرچه زودتر دامان مجموعه بزرگ صداوسیما را از وجود چنین حواشی زننده‌ای پاک کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.