چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

رئیس جمهور سابق آمریکا

اوباما برای ساخت فیلم انتقادی علیه ترامپ مشارکت می کند

باراک اوباما و همسرش

سینماپرس: کمپانی ساخت فیلم باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا، فیلمی اقتباسی با مضمون انتقاد از ریاست جمهوری ترامپ خواهد ساخت.

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کمپانی ساخت فیلم باراک اوباما که نوامبر سال گذشته حق ساخت تعدادی کتاب را خریده بود در همکاری با نتفلیکس، فیلم‌های اقتباسی را خواهد ساخت، در بین این نام ها، اسم کتاب «ریسک پنجم» به نویسندگی مایکل لوییس به چشم می خورد که نگاهی انتقادی به دولت ترامپ دارد.

پروژه‌های این کمپانی که باراک اوباما و همسرش آن را در بهار سال گذشته تاسیس کردند شامل هفت کتاب است که چهار فیلم سینمایی و سه سریال تلویزیونی را در بر خواهد گرفت.

باراک اوباما در مورد تاسیس این کمپانی می‌گوید: هدف ما از ساخت این شرکت، کنترل کردن قدرت روایت داستان است، به همین خاطر است که نمی‌توانیم در مورد این پروژه‌ها هیجان زده نباشیم. لمس کردن مشکلات نژادی، دموکراسی و حقوق بشر در این فیلم‌ها روایت می‌شود که  هدف آن‌ها فقط سرگرمی نیست بلکه آموزش است.

همسر اوباما نیز در این مورد گفت: هدف این شرکت، تمرکز روی داستان‌هایی است که  علاقه‌ها و تجربه هایی که ما نیز در  زندگی روزمره  درگیر هستیم را به مخاطب انعکاس می دهد، موضوعاتی که متناسب با همه افراد یک خانواده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.