دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی خبر داد:

جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر در سه روز آسیب‌شناسی می‌شود

رونمایی از پوستر سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر

سینماپرس: مدیریت دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌ کل هنرهای ‌نمایشی، نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره ‌بین‌المللی تئاتر فجر» را در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت‌ ماه سال جاری در تالار مشاهیر مجموعه‌ تئاتر شهر برگزار می‌کند.

به گزارش سینماپرس، روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی خبر داد نظر به اهمیت جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر و نیز حساسیت هنرمندان و علاقه‌مندان به این حرکت فرهنگی هنری با قدمتی ۳۷ ساله، این جشنواره از زوایای مختلف و از سوی مدیران، هنرمندان، منتقدان، کارشناسان، اصحاب رسانه و علاقه‌مندان مورد واکاوی و بررسی قرار خواهد گرفت.

به همین منظور شش نشست در دو روز (پنجشنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت) و یک گفت‌وگو در روز آخر (شنبه ۲۱ اردیبهشت) پیش‌بینی شده است. در هر نشست سه کارشناس، نظرات خود را به‌مدت ۶۰ دقیقه ارائه خواهند داد و سپس ۴۵ دقیقه به بحث و گفت‌وگو بین مخاطبان و کارشناسان اختصاص پیدا می‌کند. همچنین گفت‌وگوی روز آخر، معطوف به ارتباط بی‌واسطه‌ رییس و دبیر جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر با علاقه‌مندان، کارشناسان، اصحاب رسانه و... خواهد بود. جزئیات بیشتر و شرح برنامه این نشست‌ها در موعد مقرر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر» به‌دبیری مهرداد رایانی‌ مخصوص و مدیریت اجرایی میلاد نیک‌آبادی برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.