دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۱

با صدای شهرام ناظری

آلبوم موسیقی «آرش کمانگیر» وارد بازار شد

آلبوم موسیقی «آرش کمانگیر» - شهرام ناظری

سینماپرس: آلبوم موسیقی «آرش کمانگیر» به آهنگسازی پژمان طاهری و خوانندگی شهرام ناظری و روایت قطب الدین صادقی پس از مدت‌ها در دسترس علاقه‌مندان موسیقی قرار گرفت.

به گزارش سینماپرس، محمد حسین توتونچیان مدیرعامل شرکت فرهنگی‌هنری ققنوس و تهیه‌کننده آلبوم «آرش کمانگیر» درباره جزئیات این اثر توضیح داد: «آرش کمانگیر» یک اثر ارکسترال محسوب می‌شود که با صدای استاد شهرام ناظری و بر اساس شعری از سیاوش کسرایی توسط پژمان طاهری آهنگسازی شده است. بخش ارکسترال این اثر در «کنسرت هاوس» شهر وین توسط ارکستر مجلسی اتریش و به رهبری طاها عابدیان ضبط شده است و باید اذعان داشت که با توجه به خاستگاه ارکستر، نوعی از موسیقی ارکسترال را در یک اثر ایرانی با زبان پارسی تجربه خواهید کرد که کاملاً منحصر به فرد و شنیدنی است.

وی افزود: قطب‌الدین صادقی نویسنده و کارگردان شناخته شده تئاتر نیز به عنوان راوی داستان، استاد شهرام ناظری و پژمان طاهری را همراهی کرده است.

توتونچیان در معرفی نوازندگان این اثر گفت: پژمان طاهری، طاها عابدیان، فرهاد صفری و بابک غسالی تکنوازان آلبوم «آرش کمانگیر» هستند و غیر از تکنوازی ویولای طاها عابدیان که در وین ضبط شده است، دیگر تکنوازی‌ها و دکلمه در تهران صدابرداری شده است.

مدیرعامل «ققنوس» همچنین بیان کرد: «آرش کمانگیر» هفت قطعه به نام‌های «شب»، «قصه»، «امید»، «آهنگ دگر»، «بدرود»، «آرش» و «سوگ» را شامل می‌شود. این اثر به زودی طی مراسمی شایسته رونمایی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.