یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸

تکذیب ادعای کیومرث پوراحمد توسط سازمان اورژانس

کیومرث پوراحمد در نشست خبری فیلم سینمایی « بن بست وثوق»

سینماپرس: پور احمد ادعایی را در مراسم تشییع مرحوم الوند انجام داده که خالی از صداقت و اعتبار است و نتیجه آن ایجاد فضای بی‌اعتمادی نسبت به نیروهای زحمتکش اورژانس کشور آن هم بدون دلیل منطقی است.

 کیومرث پوراحمد، کارگردان فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» در این برنامه صحبت‌هایی را به زبان آورد که تشییع جنازه مرحوم الوند را به حاشیه برد. وی با طرح این ادعا که پس از تماس تلفنی خانواده الوند در ساعت ۶ صبح با اورژانس، ۴۵ دقیقه طول کشیده تا آمبولانس به خانه آن مرحوم برسد، با کنایه بیان داشت افرادی چون الوند در اینجا تلف می‌شوند. ادعای پوراحمد مستقیماً متوجه اورژانس تهران بود.

محمدکرم درآبادی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت‌وگو با «وطن‌امروز»، با ارائه گزارش کامل اورژانس مربوط، بیان داشت: «ساعت ۶:۰۲ دقیقه با اورژانس تهران تماس گرفته شد که آدرسی نامفهومی هم برای ارسال آمبولانس داده شد. آمبولانس رأس ساعت ۶:۲۰ در محل حاضر بود». وی با بیان اینکه از همان ابتدا مرحوم الوند تمام علائم حیاتی خود را از دست داده بود، اعلام داشت: «بعد از رسیدن به محل، بیمار را با CPR مستقیماً به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال می‌دهند». به نظر می‌رسد کیومرث پوراحمد متأثر از فضای غم‌اندود و تنها با استناد به شنیده‌های خود، صحبتی را در مراسم تشییع مرحوم الوند انجام داده که خالی از صداقت و اعتبار است و نتیجه آن ایجاد فضای بی‌اعتمادی نسبت به نیروهای زحمتکش اورژانس کشور آن هم بدون دلیل منطقی است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.