یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۵

۱۰ قسمت از «بچه‌مهندس۳» به نگارش درآمده است

حسن وارسته

سینماپرس: نویسنده سریال «بچه‌مهندس» گفت: قصه جواد پتانسیل این را دارد تا در سال ۹۷ هم یک فصل دیگر از آن ساخته شود و اتفاقات و ماجراهای او را در این سال نشان دهد.

به گزارش سینماپرس، «حسن وارسته» نویسنده سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری با اشاره به استقبال مخاطبان از فصل ۲ این سریال گفت: خوشبختانه تا این لحظه بازخوردهای خوبی از پخش فصل جدید این سریال داشتیم. ما در این فصل ورودی بسیار ظریف به دوران نوجوانی و نوستالژی‌های این دوران داشتیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر و در سینما و تلویزیون ورود به دنیای نوجوان ها بسیار سخت است مخصوصاً قصه عاطفی بین جواد و مژگان که ما تلاش کردیم با رعایت موازین اخلاقی به این ماجرا ورود پیدا کنیم.

نویسنده سریال «پایتخت ۲» در ادامه با اشاره به این که به نسبت فصل گذشته ریزش مخاطب داشته‌اید یا نه گفت: به هر حال نباید این را از خاطر برد که تماشای دوران کودکی با آن همه معصومیت و جذابیت که ذاتا در آن دوران وجود دارد برای هر مخاطبی لذت بخش است. شاید دلیل استقبال مخاطبان از فصل ۱ غیر از فضای قصه همین موضوع باشد و اینکه ما با یک سری بازیگرهای کودک اما شیرین مواجه بودیم که در نوع خود برای مخاطب جذابیت داشتند.

وارسته با اشاره به نگارش فصل سوم سریال «بچه مهندس» بیان داشت: تاکنون ۱۰ قسمت از فصل سوم این سریال به نگارش درآمده که پیرامون جوانی جواد و ماجراهایی است که در دانشگاه برای او اتفاق می‌افتد. در این فصل نیز می‌خواهیم همانطور که در فصل ۲ نشان دادیم روی خط قرمزها بند بازی کنیم و با توجه به بازخوردهایی که از بخش نوجوانی جواد دریافت کردیم کاملا متوجه شدیم که مخاطب با کدام قسمت‌ها ارتباط خوبی برقرار کرده که بتوانیم همان‌ها را در فصل سه نیز داشته باشیم.

وارسته در ادامه با اشاره به وجود بازیگرهای مشترک در فصل دو و سه این سریال نیز گفت: بعید می‌دانم بازیگر مشترک زیادی داشته باشیم، اما سوال‌هایی در فصل ۲ در ذهن مخاطب ایجاد می‌شود که بنا به باز باز کردن گره‌های داستان باید آنها را در فصل ۳ پاسخ دهیم و بر همین اساس ممکن است تعدادی از بازیگرها مشترک باشند.

نویسنده سریال «بچه مهندس» با اشاره به اینکه تلاش کردیم تا از هرگونه شعارزدگی در فیلمنامه این سریال دوری کنیم، گفت: قصه «بچه مهندس ۳» در سال ۹۱ اتفاق می‌افتد و ما تلاش کردیم که از هرگونه شعارزدگی در این متن دوری کنیم.

این نویسنده با اشاره به ادامه دار بودن این سریال در فصل‌های دیگر نیز گفت: قصه جواد پتانسیل این را دارد تا در سال ۹۷ هم یک فصل دیگر از آن ساخته شود و اتفاقات و ماجراهای او را در این سال نشان دهد برای مثال می‌توانیم موضوعات روز اقتصادی کشور و فشارهای اقتصادی و سیاسی مهم که در این روزها وجود دارد را در فصل بعدی نشان دهیم.

این نویسنده با اشاره به بازخوردهایی که درباره فصل دوم این سریال شنیده می‌شود نیز گفت تعدادی از مردم در کامنت‌هایی در فضای مجازی درباره گم شدن زمان در این سریال می‌گویند برای مثال از ماشین مدل بالای یکی از کاراکترهای سریال که در دهه ۸۰ چنین ماشینی وجود نداشته می‌گویند اما چیزی که هست این ماجرا دست من نویسنده نیست و دوستان در بخش طراحی صحنه باید به راکوردها دقت کنند.

 *فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.