سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴

ادامه ضبط «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» در تهران

مهرداد غفارزاده در ویژه برنامه «یک فیلم، یک سلام»

سینماپرس: ضبط فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» به کارگردانی مهرداد غفارزاده از روز دوشنبه ١٩ آذرماه در تهران از سر گرفته شده است.

به گزارش سینماپرس، فیلمبرداری فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» به کارگردانی مهرداد غفارزاده با حضور بازیگرانی از ۲ کشور ترکیه و ایران، پس از ۲۸ جلسه در شهر استانبول به پایان رسیده و از روز دوشنبه ١٩ آذرماه ضبط بخش‌های ایران آن در تهران آغاز شده است.

تهیه کنندگی این فیلم را امیرشهاب رضویان به عهده دارد و تدوین همزمان آن توسط شاهین یارمحمدی در تهران انجام می شود.

غفارزاده سعی دارد «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» را به سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر برساند.

در خلاصه داستان «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» آمده است: امره جوان خوش صدا با دوست نزدیکش هاکان به عنوان پیک موتوری در یک رستوران در استانبول کار می کنند، امره رابطه ای صمیمی با مادرش دارد و هر از گاهی برای کودکان پرورشگاه بچه های بهشت، کنسرت های تک نفره اجرا می کند و مورد علاقه بچه های بی سرپرست آنجاست. در همین روزها دختری ایرانی به نام دلارا همراه برادرش حامد به استانبول می آیند تا به توصیه پدرشان شعبه ای از کارخانه ای را که صنعت خانوادگی شان است، در استانبول تاسیس کنند. از سوی دیگر هاکان با فیلمبرداری از امره و پخش فیلم در فضای مجازی باعث معروفیت وی شده است. در این میان زنی به نام سارا که دلال فروش املاک است، می خواهد محل پرورشگاه بچه های بهشت را با ترفندهای مختلف به دلارا بفروشد و امره که حامی کودکان پرورشگاه است با فروش پرورشگاه مخالفت می کند و حامد و دلارا درگیر ماجرایی ناخواسته می‌شوند و ...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.