دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳

معرفی هیئت داوران جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر

جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر

سینماپرس: هیئت داوران جشنواره ملی هنری تجسمی شاهد و ایثارگر کشور از میان چهره‌های شناخته شده هنرهای تجسمی و ادبیات معرفی شدند.

به گزارش سینماپرس، با اعلام دبیر جشنواره، هیئت داوران جشنواره ملی هنری تجسمی شاهد و ایثارگر کشور از میان فرهیختگان و چهره‌های شناخته شده هنر‌های تجسمی و ادبیات کشور معرفی شدند.

سید مرتضی حسینی دبیر جشنواره با اعلام این خبر افزود: هیئت داوران دو بخش تجسمی و شعر و ادبیات جشنواره کار قضاوت را در جشنواره ملی شاهد و ایثارگر آغاز کردند و افراد برتر به انتخاب داوران روز چهارشنبه در اختتامیه تقدیر خواهند شد.

بر این اساس محمد کاظم حسنوند، غلامرضا قلی پور و اردوان منظم که از چهره‌های شناخته شده عرصه هنر‌های تجسمی و نقاشی هستند، داوری بخش تجسمی رشته نقاشی را عهده دار هستند.

داوری بخش شعر جشنواره نیز بر عهده ۳ تن از اساتید عرصه شعر و ادبیات داریوش ذوالفقاری، مصطفی محدثی خراسانی و دکتر رضا اسماعیلی است.

داوری بخش داستان هم به عهده علیرضا مدنی، محمدعلی قربانی و حبیب یوسف زاده از چهره‌های نام آشنای عرصه داستان‌نویسی کشور است.

گفتنی است؛ اختتامیه بخش‌های تجسمی و ادبی جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر روز چهارشنبه ۱۴ آذر در مشهد مقدس برگزار می‌شود. بخش‌های سرود و نمایش جشنواره نیز دی ماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.