دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

تصویربرداری «گاندو» به نیمه رسید

سریال «گاندو»

سینماپرس: جواد افشار کارگردان مجموعه تلویزیونی «گاندو» اعلام کرد تاکنون حدود ۵۰ درصد از این پروژه تصویربرداری شده است و بعد از تصویربرداری سکانس های داخل کشور به استانبولِ ترکیه می رویم.

به گزارش سینماپرس، جواد افشار در گفتگو با یک خبرگزاری درباره سریال «گاندو» که این روزها به کارگردانی وی در حال تصویربرداری است، گفت: تاکنون حدود ۵۰ درصد از تصویربرداری سریال پیش رفته است و به زودی سکانس های داخل کشور تمام می شود.

وی ادامه داد: این سریال در کشور در شهرهای شیراز، تبریز و اصفهان تصویربرداری می شود و بعد از تصویربرداری سکانس های داخل کشور به استانبولِ ترکیه می رویم.

افشار در پایان با اشاره به بازیگران این مجموعه نیز اظهار کرد: تعدادی بازیگر دوتابعیتی داشتیم از جمله ایرانی هایی که به زبان های خارجی مسلط بودند، همچنین از آخرین بازیگرانی که به سریال اضافه شد صالح میرزاآقایی بود.

کامبیز دیرباز، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، کمند امیرسلیمانی، فرهاد قائمیان، داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، ساراخویینی‌ها، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، علیرام نورایی، پندار اکبری، نیلوفر شهیدی، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، رضا توکلی، علی افشار، اتابک نادری، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، نسرین نکیسا، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش خواهند کرد. همچنین بازیگران دیگری هم در بخش تولید خارج از کشور به این مجموعه اضافه خواهند شد.

داستان این مجموعه تلویزیونی به قلم آرش قادری به نگارش درآمده و مجتبی امینی تهیه کننده آن است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.