یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵

حضور «روزهای نارنجی» در جشنواره «مالاتیا» ترکیه

فیلم سینمایی «روزهای نارنجی»

سینماپرس: فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی در بخش مسابقه جشنواره «مالاتیا» در کشور ترکیه حضور دارد.

به گزارش سینماپرس، جشنواره مالاتیا از ۹ تا ۱۵ نوامبر (۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه) در ترکیه برگزار می‌شود و نوری بیلگه جیلان کارگردان برنده نخل طلای جشنواره کن بعنوان رئیس هیات داورن در این جشنواره حضور دارد.

فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» این روزها به صورت همزمان در بخش مسابقه اصلی بیست و چهارمین دوره جشنواره مِد فیلم ایتالیا حضور دارد.

این فیلم همچنین از ۱۵ تا ۲۵ نوامبر در بخش مسابقه اصلی شصت و هفتمین دوره جشنواره مانهایم آلمان و ۱۶ تا ۱۸ نوامبر در چهارمین دوره جشنواره سینه ایران تورنتو که در کانادا برگزار می‌شود، نیز حضور خواهد داشت.

فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» پیش از این در جشنواره‌های بین‌المللی دیگری از جمله بخش کشف چهل و سومین دوره جشنواره فیلم تورنتو و نوزدهمین دوره جشنواره فیلم کالگاری در کانادا، بخش مسابقه اصلی چهاردهمین جشنواره فیلم زوریخ، بخش مسابقه  اصلی چهل و دومین دوره جشنواره سائوپائولو در کشور برزیل و جشنواره فیلم‌های عصیانگر تافی فست لهستان نیز روی پرده رفته است.

«روزهای نارنجی» اولین اثر سینمایی آرش لاهوتی، درباره آبان، زنی ۴۵ ساله است که واسطه استخدام کارگران فصلی است.

هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، ژیلا شاهی، رویا حسینی، صدف عسگری، لیلی فرهادپور، اکرم علمدار، امین گلستانه و سیامک ادیب بازیگران این فیلم هستند.

تهیه کننده این فیلم علیرضا قاسم‌خان، مشاور تهیه‌کننده و مجری طرح شهنام شهباززاده و عرضه و پخش بین‌المللی فیلم به عهده محمد اطبایی (مستقل‌های ایرانی) است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.