شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷

از ۴ آبان ماه

اجرای نمایش «خاموشخانه» در تالار سایه

تئاتر شهر

سینماپرس: نمایش «خاموشخانه» به کارگردانی مهدی مشهور از روز جمعه ۴ آبان ماه در تالار سایه روی صحنه می رود.

به گزارش سینماپرس، سه اثر نمایشی طی هفته جاری در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود و از روز جمعه چهارم آبان ماه یک نمایش جدید در تالار سایه روی صحنه خواهد رفت.

«خاموشخانه» عنوان نمایشی به نویسندگی و کارگردانی مهدی مشهور است که از روز جمعه چهارم آبان ماه در تالار سایه به صحنه خواهد رفت. در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان اجرا می شود شیوا مکی نیان و بنیامین اثباتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

این اثر نمایشی روایتگر بخشی از زندگی بنیامین و شیوا است که حدود پنج سالی است در کمپ پناهجوها زندگی می کنند و کارهای نهایی اقامت آنها در حال انجام است، اما شخصی به نام گل بهاری که قرار است کارهای آنها را به سرانجام برساند سرنوشت داستان را وارد جریان تازه ای می کند.

 نمایش «خاموشخانه» تاکنون در مرکز تئاتر دونزدورف آلمان، جشنواره بین‌المللی تئاتر برایتون انگلستان، جشنواره بین‌المللی تئاتر رجاینا کانادا، بخش آف جشنواره بین‌المللی تئاتر اوینیون فرانسه و جشنواره بین‌المللی تئاتر فرینج هلیفکس کانادا روی صحنه رفته است.

اما در تالار اصلی نمایش «خاتون» به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم بخش ساعت ۲۰ به مدت زمان ۸۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان به صحنه می رود. در این نمایش به ترتیب حروف الفبا کریم اکبری مبارکه، علی برجی، سیروس اسنقی، بهار ارجمند، عطیه غبیشاوی، کیمیا ملائی و میلاد محمدزاده به عنوان بازیگر حضور دارند.

«نقاشی اِشِر» عنوان نمایشی به نویسندگی محمدحسین معارف و کارگردانی فریبرز کریمی است که هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۱۹:۱۵ به مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان به صحنه می رود. مونا احمدی، آوا شریفی، جاوید قائم‌مقامی، مهسا طهماسبی، آوا درویشی، نوید فیاض و سینا رستگاری بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در پلاتو اجرا هم نمایش «ابوالهول» به نویسندگی علی شمس، کارگردانی داود پورحمزه و بازی خشایار قائد رحمتی، مژگان طاهرپور، دانیال شاهسون، کمال اصغری، امیرعلی احمدی، داوود پورحمزه ساعت ۱۸ به مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۱۵ هزار تومان میزبان علاقه مندان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.