یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱

صدور حکم دبیر هنری هفتمین دوره جشنواره «هنر جوان»

سیدحمید شریفی آل هاشم

سینماپرس: طی حکمی از سوی معاون هنری حوزه هنری سیدحمید شریفی آل هاشم، گرافیست و نقاش، به عنوان دبیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی «هنر جوان» منصوب شد.

به گزارش سینماپرس، سیدحمید شریفی آل هاشم گرافیست و هنرمند نقاش طی حکمی از سوی مجدالدین معلمی به عنوان دبیر هنری هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی «هنر جوان» منصوب شد.

در متن حکم مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری به سیدحمید شریفی آل هاشم آمده است:

«هنرمند ارجمند

جناب آقای سیدحمید شریفی آل هاشم

نظر به تجربه های هنری جنابعالی، به پیشنهاد مدیر محترم مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری به موجب این حکم به سمت دبیر هنری «هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان» منصوب می شوید.

امید است با توجه به سوابق و تجارب ارزنده شما در تبلور و پایایی هنر انقلاب و تخصص، شناخت و اشرافتان در حوزه هنرهای تجسمی و همچنین با بهره گیری از تجارب پیشکسوتان و اساتید هنر تاثیرگذار تجسمی در مسیر تحقق اهداف این جشنواره هنری پیروز و سربلند باشید.»

سیدحمید شریفی آل هاشم متولد سال ۱۳۴۲ در تهران گرافیست، نقاش و دارای مدرک کارشناسی نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای تهران و کارشناسی ارشد ارتباط تصویری از دانشگاه تربیت مدرس است.

وی تاکنون دبیر چند نمایشگاه و دوسالانه هنری بوده و عضویت در شوراهای تخصصی و داوری جشنواره ها و دوسالانه های هنری، مدیریت هنری نشریات، مراکز انتشاراتی مختلف و مراکز فرهنگی و هنری، حضور در بیش از ۱۰۰ نمایشگاه جمعی داخل و خارج کشور، برپایی ۹ نمایشگاه انفرادی، تدریس در دانشگاه های هنر تهران، الزهرا و شاهد از جمله سوابق این هنرمند حوزه تجسمی است.

هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی هنر جوان به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و با همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری دی ماه امسال در ۶ بخش طراحی، پوستر، کارتون، کاریکاتور، تصویرسازی و عکس برگزار می شود.

آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اثر به دبیرخانه این رویداد ۲۸ آذر ماه است و جزییات و مقررات آن در سایت سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir  قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.